Ik wilde een keer wat anders dan wat ik normaal heb op foto’s. Jullie kennen het wel van mij; paars..
Nu heb ik ook wat met paars gedaan, maar dan anders!
Ik wilde dit keer foto’s voornamelijk van ons samen, waar het plezier en onze band te zien zou zijn. En dat is Lisa zeker gelukt!
Ook natuurlijk van Anne alleen los in actie. Natuurlijk wel in een afgezette paddock. Ik wist dat Anne wel tussen het draad zou blijven, dus was ik er ook zonder tuig opgeklommen. Op het begin wat stuurfoutjes, maar dat zorgde wel voor lachertjes. Wat een lol hebben we gehad! Daarna heb ik met Anne nog wel helemaal los een stukje gereden met alleen neckrope bij het water, wel met een groom in de buurt met een aantrekkelijke tak

Daarna hebben we nog even het zadel erop gedaan en even lekker gespetterd in het water, daar wachtte Anne al de hele dag op toen! Anne is wel een grote doordrammer in het water.
Anne en ik hebben ook enorm genoten van dit uitje. Hopelijk vinden jullie de foto’s net zo mooi als ik!








