PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anoniem

PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 22:17

2 weken geleden hebben we een gezellig dagje op stal gehad. Femke (fadingfotografie) had haar camera bij en ik en Fabienne (Fabske) gingen lekker rijden.

Ik zie meteen een heleboel dingen waar ik weer mee aan de gang moet maar ben al blij dat we weer redelijk 'normaal' aan het trainen zijn sinds mijn ongeluk.

Allereerst moet ik erop letten dat ik rechtop ga zitten, Mo is heel snel heel heet en ik kan haar op het moment wat beter terugrijden als ik voorover kruip. Dit is natuurlijk niet de bedoeling maar de reden daarvoor is dus het herstel van mijn gebroken heup!
Ook mag mijn hand meer naar voren denken. Ik ben absoluut niet streng in mijn hand maar laat juist hier door mijn teugels vaak te lang worden waardoor mijn hand minder mee kan gaan in het contact :+ Heel dubbel dus.

Dan nog even wat info over Mo, in het begin van de shoot was ze heel heet, ze rolde zich erg op en liep vrij kort. Mijn probleem is dan dat ik te weinig eraan rijdt en meer ga 'meeliften'. Na een half uurtje zo aanklooien heb ik het licht gezien :') en ben ik weer gaan rijden, en ze begon me een partij fijn te lopen.

1.
Afbeelding
Hier rolt ze dus nog wat op, het enige wat ik hieraan kan doen is rust erin rijden, van achteren naar voren haar mijn hand mee laten nemen.

2.
Afbeelding
Hierna krijgen we dus dit.... begint ze mijn hand aan te nemen maar dus eerst wat de lucht in. Prima, beter dan oprollen in dit stadium.

3.
Afbeelding
Dit vind ik echt een bijzonder fijn beeld en is precies waar ik met haar heen wil. Horizontaal evenwicht en neusje voor de loodlijn! Nu zelf nog wat rechterop en hand wat meer dragen/naar voren laten denken en dan ben ik blij!

4.
Afbeelding
Linksom vind ik in mijn eigen lijf veel lastiger en zeker na mijn heupbreuk heb ik daar weer een flinke terugval in gehad... Mijn linkerhand werkt snel terug of krijgt los/vast contact waardoor ik weer vast ga zetten in mijn schouders en de rest van mijn lijf en daar moet ik dus echt nog serieuzer mee aan de slag... zucht!

5.
Afbeelding
Rijtechnisch niet zoveel toegevoegde waarde maar wel gewoon schattig, die oogjes <3

6.
Afbeelding
En in stap... Ik ben zooo blij met dit beeld! Waarom? Stap is Mo haar moeilijkste gang, hierin wordt ze een bommetje en begint meestal te dribbelen en op te rollen... We hebben hier de laatste tijd KEI-hard aan gewerkt en dit is het resultaat tot nu toe!! En kijk aan, Mevrouw Jolijn kan ook rechtop zitten en haar hand meegeven naar voren :=
*\o/*

7.
Afbeelding
Linkergalop, deze heb ik een tijd lang niet uit kunnen zitten door mijn heup en dat begint nu weer te komen. Ik voel het nog en dat is duidelijk te zien in ons allebei :+ Wel ben ik blij dat ik haar eindelijk aan mijn been heb in galop, voorheen was het benen afsteken en vooral heel veel hoooo en braaf roepen... :')

8.
Afbeelding
Hier laten we allebei al iets meer los, het plaatje kan zeker nog beter maar het begin is er weer :)

9.
Afbeelding
Nog een tikkie beter, jammer van mijn te lange teugel waardoor ik mijn hand te ver terug heb... Ik ga morgen nog tapejes op mijn teugels plakken :Y)

10.
Afbeelding
Ik zie hier nog teveel spanning bij Mo in haar bovenlijn en in mijn rechterarm... Maar toch best blij hier mee!

11.
Afbeelding
Rechtergalop, Mo is een beetje boos :+ en valt dan in het volgende cirkeltje: Galop = veel omhoog, weinig vooruit. Heel leuk dat ze dat kan maar dat wil ik niet :+

Nou, dat waren de foto's alweer, brand los maar hou het netjes en [b]lees even bovenstaande[b] goed door :)

Angela

Berichten: 25693
Geregistreerd: 21-03-05
Woonplaats: Beuningen

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 22:19

*mist petje af smilie*

Super om te zien hoe jullie het werk weer aan het oppakken zijn. Aandachtspuntjes geef je zelf aan, maar echt: super hoe jullie bezig zijn!

Muurp

Berichten: 15276
Geregistreerd: 16-06-05
Woonplaats: Zuid-Holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 22:20

Mo :+:
Wat een fijne plaatjes Jolijn! Alleen al om het feit dat je weer lekker kunt rijden... :D

De puntjes die je aangeeft zijn wel de belangrijkste punten. Kan er alleen maar in mee gaan.
Mo ziet er echt goed uit, fijn!

magicmist

Berichten: 3489
Geregistreerd: 10-09-05

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 22:26

ziet er goed uit jolijn!!!

fabske
Berichten: 4243
Geregistreerd: 01-03-03

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 22:27

Jolijn, ik was er ntl bij en al deze fotos zijn van het begin
Ze liep daarna en daags daarna nog beter!!
Ook ik heb ooit gedacht dat je aan de teugels trok maar zie nu
Iedere x dat dit niet zo is...
Jullie doen het goed samen komt helemaal goed.

Vera

Berichten: 12177
Geregistreerd: 10-04-01

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 22:50

Ziet er fijn uit hoor! Puntjes geef je zelf al aan maar ziet er allemaal heel vriendelijk uit :)

Emma_V

Berichten: 447
Geregistreerd: 30-07-12
Woonplaats: Tilburg

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 23:07

Wauw... <3
super hoe het met jullie gaat!

Liesje89

Berichten: 9961
Geregistreerd: 01-12-03

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 23:09

Ziet er goed uit Jolijn!!
Wat voor zadel heb jij op Modesta liggen?

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 23:27

Angela schreef:
*mist petje af smilie*

Super om te zien hoe jullie het werk weer aan het oppakken zijn. Aandachtspuntjes geef je zelf aan, maar echt: super hoe jullie bezig zijn!


Thanks :oo En dat na je commentaar in onze eerste topics :+

Heel erg bedankt allemaal zeg, ben er helemaal blij mee haha!

Liesje89 schreef:
Ziet er goed uit Jolijn!!
Wat voor zadel heb jij op Modesta liggen?

Ik heb de Kentaur Medea II op Mo liggen, superfijn zadel!

Gypsy
Soort van gewaardeerd verhalenverteller

Berichten: 20062
Geregistreerd: 09-08-07
Woonplaats: The world is my playground.

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 23:31

Ziet er leuk uit!
Fijn dat jij je niet blindstaart op de krul, maar gewoon correct gaat rijden. :)

Sani

Berichten: 27361
Geregistreerd: 20-01-03
Woonplaats: Hengelo

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-03-13 23:42

Super om te zien hoe je het oppakt en je eigen punten kent, herkent en ook kan benoemen!
Ik denk dat je op de goede weg bent en dat je naarmate je ook met je heup beter kan bewegen, het alleen maar beter zal gaan.

En mooie foto's _O_ :D

Cath

Berichten: 3612
Geregistreerd: 28-12-04
Woonplaats: Laren

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-13 00:16

Wat zitten er fijne momenten tussen zeg, prachtige foto's ook!
Leuk ook om te zien hoe ze met je 'meedenkt'. :)

Bellatrix
Lid Nieuwsredactie
The Scarlet Witch 

Berichten: 113076
Geregistreerd: 02-08-02
Woonplaats: Down The Witches Road

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-13 07:43

Mooie foto's zeg!! Jullie zijn samen weer lekker op de goeie weg.
:D

skyr
Berichten: 30
Geregistreerd: 16-06-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-13 08:16

Knappe Monopony! *\o/*

BailyKarlos

Berichten: 2138
Geregistreerd: 03-10-04
Woonplaats: Haarlemmermeer

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-13 09:44

Leuk foto's!! Ziet er goed uit!

liesd
Berichten: 3879
Geregistreerd: 04-07-11

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-13 11:06

Super om te zien dat jullie weer zo goed aan de slag zijn! Als je zelf zo goed de verbeterpuntjes kunt aanhalen, komt het vast en zeker helemaal in orde!

xXutopiaXx

Berichten: 10106
Geregistreerd: 08-02-05
Woonplaats: Zundert

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-13 18:06

Ahh wat een heerlijke plaatjes zeg!!! Ik vind het zo mooi hoe je met haar omgaat en hoe serieus je het rijden oppakt! En jullie gaan met sprongen vooruit!! Kijk nu alweer uit naar het volgende topic :D

NouvelJarig

Berichten: 29041
Geregistreerd: 12-08-01
Woonplaats: Bollenstreek

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-13 19:58

Lekker dat jullie weer zo aan de slag zijn! *\o/*
Ze ziet er goed uit en het setje staat haar mooi!

Je ziet op de foto's inderdaad momenten dat er fijne ontspanning aan zit te komen en momenten dat ze weer iets strakker wordt.
Heel herkenbaar, ze zijn zo vlug en zo gevoelig!

Maar heerlijk dat jullie zichtbaar weer op de goede weg zijn!

Hillady

Berichten: 3940
Geregistreerd: 23-01-12
Woonplaats: Drenthe

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-13 20:56

Wauw geweldig ! Ik heb je topic heletijd gevolgd ! Petje af !

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-03-13 22:03

Gypsy schreef:
Ziet er leuk uit!
Fijn dat jij je niet blindstaart op de krul, maar gewoon correct gaat rijden. :)


Thanks, die krul kon ze al (lees, kin op de borst :+) maar ik vind het belangrijkste dat ik een gezond, los paard heb en dat beaamd de masseuse ieder jaar weer dus ik zal vast iets goed doen :+

Sani schreef:
Super om te zien hoe je het oppakt en je eigen punten kent, herkent en ook kan benoemen!
Ik denk dat je op de goede weg bent en dat je naarmate je ook met je heup beter kan bewegen, het alleen maar beter zal gaan.

En mooie foto's _O_ :D


Bedankt zeg! Het herkennen is voor mij zeer belangrijk omdat dat het halve werk is idd.

Nouvel schreef:
Lekker dat jullie weer zo aan de slag zijn! *\o/*
Ze ziet er goed uit en het setje staat haar mooi!

Je ziet op de foto's inderdaad momenten dat er fijne ontspanning aan zit te komen en momenten dat ze weer iets strakker wordt.
Heel herkenbaar, ze zijn zo vlug en zo gevoelig!

Maar heerlijk dat jullie zichtbaar weer op de goede weg zijn!


Klopt en ze spiegelt als de beste :+ Heel fijn maar af en toe... :')

Leuk dat jullie ook allemaal zeggen dat ze er zo goed uitziet, ik vind haar sinds 2 weken echt zienderogen beter in haar vel gaan zitten!

00peetje00
Berichten: 2326
Geregistreerd: 22-09-08
Woonplaats: Ik in gouda en Barney op de beijersche hoeve in stolwijk.

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-03-13 12:30

Wauw. Wat een plaatje zeg!

Britt1

Berichten: 2727
Geregistreerd: 22-08-06
Woonplaats: Bosrijk ♡

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-03-13 15:16

Je aandachtspunten geef je zelf al aan, maar vind jullie echt een prachtig koppel!

44Myrthe44
Berichten: 2892
Geregistreerd: 10-02-07

Re: PRE Modesta weer eens aan de sjouw!

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-03-13 18:53

Wauw, ik vind het er al zeer goed uitzien, heel netjes!
Alleen zeg je zelf dat je je handen naar voren moet doen, dat klopt inderdaad wel, alleen moet je dan wel ook je teugels een heel stuk korter nemen, anders gaat het niet werken ;).

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-03-13 22:08

44Myrthe44 schreef:
Wauw, ik vind het er al zeer goed uitzien, heel netjes!
Alleen zeg je zelf dat je je handen naar voren moet doen, dat klopt inderdaad wel, alleen moet je dan wel ook je teugels een heel stuk korter nemen, anders gaat het niet werken ;).


Dat begrijp ik :+

Britt1 schreef:
Je aandachtspunten geef je zelf al aan, maar vind jullie echt een prachtig koppel!


Bedankt zeg :oo