Op 7 april 2013 organiseren het AVS en de DAWRA gezamenlijk een wedstrijd bij HC De Schalm in Renswoude. Dit is het terrein waar al jaren ook de Arabissimo gehouden wordt.
Deze wedstrijd, onze AVS Westernriding Cup, zal verreden worden op een gloednieuwe all weather bodem van 4000 m2. De reining zal plaatsvinden in de buitenbak met zandbodem.
Dressuur- en westernruiters rijden ieder hun eigen programma, maar er is ook de mogelijkheid om elkaars discipline (opnieuw) te leren kennen.
Als westernruiter kun je dus als leuk extraatje (weer) eens Engels rijden! Je mag je eigen zadel, hoofdstel en kleding blijven gebruiken tijdens dit onderdeel. Wel zo gemakkelijk! Er wordt hiervoor een L1-proef uitgezocht en de deelname aan dit onderdeel is gratis. Op http://www.knhs.nl/objects/00027578.pdf vind je vanaf blz. 43 de dressuurregels.
Wanneer er voldoende deelnemers zijn, organiseren we op het terrein van Gert Boonzaaijer ook een oefencross onder leiding van Gert.
Het inschrijfformulier vind je hier.
Opgeven kan tot en met 27 maart aanstaande.
We hopen op veel inschrijvingen! Dit is immers ook een mooie gelegenheid de westernsport onder de aandacht van dressuurruiters te brengen.
Tot in Renswoude!