In mei 2012 hebben we een dressuurclinic georganiseerd bij en door Alex van Silfhout specifiek voor paarden van het Gelders Type. Deze clinic was een groot succes en daarom is er op verzoek een tweede dag gepland.
Deze tweede clinicdag vindt plaats op vrijdag 19 oktober 2012. De clinic wordt gehouden op Stal Van Silfhout, Drieënhuizerweg 2 te Lunteren.
Vanaf 13.00uur kunnen er 12 combinaties aantreden in de les van deze ruiter / instructeur. Voor zijn indrukwekkende CV verwijs ik jullie graag door naar zijn website: http://www.stalvansilfhout.nl/Riders/Al ... fhout.aspx
De les duurt 45 minuten, waarin 3 combinaties tegelijk les krijgen. De kosten komen op € 47,60 per combinatie per les, vooraf over te maken naar de organisator (in persoon M. Aker). Combinaties van gelijk niveau worden voor zover mogelijk bij elkaar gezet. Deelnemers van zowel B-, als Z+ niveau zijn van harte welkom.
Mocht je interesse hebben, mail dan naar geldersepaarden@gmail.com. Ik stuur je dan een inschrijfformulier. Bij het terugsturen is deelname definitief.
Voorwaarde voor deelname is dat het betreffende paard Gelders geregistreerd staat, of tenminste 1 Gelders geregistreerde ouder heeft. Inschrijving gaat op volgorde van binnenkomst.
Let op! Dit is een particulier initiatief. Deelname geschiedt dus op eigen risico!
Toeschouwers zijn welkom, maar wel graag even melden, zodat we weten hoeveel mensen te verwachten.
Gaaf dat je dit weer regelt allemaal Marieke!! Morgen ga ik op mijn werk even kijken hoe ik met diensten zit en of ik een auto zou kunnen regelen en als dat allemaal past, kom ik me aanmelden.
Ik zie nu pas dat 19 oktober een vrijdag is... En 13u beginnen aan de andere kant van Nl betekent gewoon een volle vrije dag en mogelijk lastig om aan auto te komen... Eerst maar beginnen met aanvraag vrije dag dus...
Ik hoop dat het ooit nog eens georganiseerd wordt (volgend jaar ofzo) als mijn jonge gelder wat langer onder het zadel is. Het lijkt me namelijk erg leuk om mee te maken.
Ik ook.. deze is nog sneller vol als de vorige.. komt natuurlijk door de leuke verslagen en foto's! Kijk er nu al weer naar uit!! Ben in ieder geval blij dat ik er bij ben vooral met die 'verrassing' in het vooruitzicht
MariekeA
Berichten: 1823
Geregistreerd: 14-02-06
Woonplaats: Heerlen
Geplaatst door de TopicStarter: 16-08-12 21:53
Nou, ik kan nu definitief zeggen dat zowel de dekhengst Vitens, als de op wacht staande dekhengst Zethar aanwezig zullen zijn.
Deze laatste sluit de dag af met een privles op Grand-prix niveau!
Ow, en er is geen plek meer. Alle plekken zijn vol. Mensen die geinteresseerd zijn, komen op een reservelijst.
LHS_80
Berichten: 657
Geregistreerd: 19-02-08
Woonplaats: Phoenix Arizona USA
Geplaatst: 17-08-12 07:42
Geweldig dat die hengsten ook komen! [***] (ja Penny). Ik ben er vrijwel zeker ook bij trouwens voor de foto's!! Heb een veel betere lens gekocht die ook binnen aardige plaatjes schiet. Zeker als er geen hek tussen staat
MariekeA
Berichten: 1823
Geregistreerd: 14-02-06
Woonplaats: Heerlen
Geplaatst door de TopicStarter: 17-08-12 09:59
LHS, een hek is er zeker niet Leuk dat je foto's komt nemen! Zoals ik al zei, ben je van harte welkom.
Er is trouwens een binnen- en buitenbak, dus bij mooi weer...
Oh wat geweldig zou dat zijn als er buiten gereden kan worden! Dan krijg ik iedereen sowieso mooi op de plaat. Als de zomer nou even doorzet tot en met oktober... zou wel zo eerlijk zijn, gezien het feit dat we eigenlijk nog helemaal geen fatsoenlijke zomer hebben gehad