Zal even kort vertellen over Amaretto en mij:
Ik heb hem gekocht toen hij 2 was en zelf beleerd.
Het is een heerlijk dier en werkt echt graag voor je!!
We rijden alleen wat we leuk vinden en Red leert mij ook een hoop.
Vandaag ons laatste springparcoursje gereden (Helaas moet ik heb verkopen)
De voorbereiding was flut maar ben erg tevreden!
Wilde van huis toen bleek dat mijn witte broek nog in de was zat en echt vies was! Dus snel in een biotexsopje(dacht droog m opstal wel in de zon in de wind)
Ik kwam om 11 uur op stal en wilde om 11.30 gaan laden...
Paard uit het land, poetsen, kalkoengaten schoonmaken, vlechten, zadellen, en laden. Netjes op tijd op CC kom ik vast te staan met de auto en trailer... Paard uitladen (oeps vergeten vast te zetten...) Nog een x proberen uit het mulle zand te komen. lukte niet.
Er moesten echt sterke mannen aan te pas komen om te duwen, auto los en geparkeerd... Paard weer ingeladen een aangemeld. Mijn nog steeds zijknatte rijbroek aangedaan
Paard weer uitladen, stang er achter weg, paard doet een stapje naar achter en blijft staan???
Paard gezegd dat ie echt mag uitladen, doet een stapje naar voren en weer maar één naar achter.... OEPS Touwtje losgemaakt voor en toen wilde hij wel uitladen BRAAF PAARD!!
Lekker losgereden en 1ste parcours Foutloos! 2 de parcours te tuttig gereden, was steeds te laat als hij iets terug kwam 10 stafpunten.
Maar Echt super tevreden over mijn lieve brave paard!!
Eerst allebei het parcour maar eens bekijken:


Losspringen

Rondje 1
H2

H4 helaas niet helemaal scherp

H5

H6

H 7

Op weg naar de H10

Op weg naar de jury

Rondje 2
H3

H4

H5


H8

Mede mogelijk gemaakt door:
