De training verliep vandaag helaas niet helemaal soepeltjes, maar de kiekjes vielen me dusdanig mee dat ik ze graag met jullie wil delen! Stiekum ben ik er namelijk wel een beetje trots op!
Gisteren heb ik knollie op een lekker lang buitenritje getrakteerd, waardoor ze vandaag ietswat vermoeid aanvoelde en ik haar net niet helemaal lekker bij elkaar kreeg. Niet heel gek, want we zijn 2,5 uur weg geweest en ze heeft even lekker de beentjes mogen strekken
Als iemand tips voor mij heeft hoe ik wat normaler kan gaan zitten, dan hoor ik dat graag! Het gaat allemaal al een stuk beter, maar op de foto's viel het me nogal op dat ik mijn benen vooruit steek. Als ik aan het rijden ben valt dit me niet echt op en ik zou dus ook zo 1, 2, 3 niet weten hoe dit op te lossen. Dusss... tips welkom!








. Voor de rest ziet het er echt heel goed uit.