Joyce Wolters (DJoysDesignz op bokt) is vorige week bij ons langs geweest om onze friesche kanjers op de foto te zetten voor haar portfolio.. Ik ben echt geweldig blij met de foto's! Ben benieuwd wat jullie ervan vinden..! Sjouk was wel errug heet, maar we hebben genoten!
Mooie fotos! Jammer van de strijklappen, daar zou ik me aan irriteren haha
Reformer
Berichten: 741
Geregistreerd: 05-09-07
Geplaatst door de TopicStarter: 06-03-12 15:50
Bedankt voor de leuke reacties! Strijklappen waren inderdaad afgezakt...!
xDreamerx
Berichten: 1121
Geregistreerd: 01-09-05
Woonplaats: Tussen de Veluwe en de Utrechtse heuvelrug
Geplaatst: 06-03-12 15:54
Mooie foto's, schitterend paard Vind hem alleen op sommige foto's wel heel erg achter de loodlijn lopen, á la kin op de borst.. Was dat de bedoeling of is dat iets wat je rijtechnisch nog moet oplossen?
Dat is iets waar we mee aan het werk zijn, in de baan gaat dat al een stuk beter, maar op het strand, superfris en loperig, nee , dat lukt nog niet altijd..
is dat bij de de badmeester(restaurant) Echt super gave foto's!
Floortje2002
Berichten: 486
Geregistreerd: 12-12-06
Woonplaats: Hier
Geplaatst: 06-03-12 17:15
gave foto's! en wat een gaaf paard. en die andere natuurlijk ook! kijk.....als ik nou ooit een fries wil, dan wil ik er wel ZO EEN! wat een heerlijke beesten!