Op zondag 10 juli organiseren wij voor de eerste keer de “Eastern Spirit Trail Ride”. Houd je van buitenrijden, en durf je een uitdaging aan te gaan met je paard of pony? Dan is de “Eastern Spirit Trail Ride” misschien wat voor jou!
De route is ongeveer 12 km lang en gaat over zandwegen en rustige buitenweggetjes. Onderweg kom je 15 hindernissen tegen. Deze hindernissen zijn erg divers en testen ruiter en paard op betrouwbaarheid, behendigheid en lef. 4 weken voor aanvang ontvang je een beschrijving van elke hindernis zodat je thuis kunt oefenen.
Er wordt gestart in tweetallen. Er zijn hindernissen die je individueel uit voert en waarop je individueel word beoordeelt, maar er zijn ook hindernissen die je samen als team uitvoert en waarop je als team word beoordeeld! Er zijn strafpunten bij tijdsoverschrijding, verzet van het paard, en overmatig gebruik van de hulpen.
Omdat de route over de openbare weg gaat is het een vereiste dat je paard verkeersmak is. Verder is rijden met cap verplicht en moet je een keuze maken tussen zweep of sporen, niet beide. Westernruiters die rijden met een stangbit rijden op 1 hand.
Meedoen is vrij voor paarden en pony’s van alle rassen. Je hoeft geen western ruiter te zijn om mee te mogen doen. Er is plek voor 40 deelnemers. De kosten zijn 15 euro per persoon. Opgeven kan vanaf 1 Mei op de website http://www.easternspirit.nl. Op deze site is ook het uitgebreide reglement en verdere informatie te vinden.
De start en finish zijn bij Manege De Ruiterhoek, Ruiterpad 3 in Den Ham. De eerste twee deelnemers starten rond 10.00uur.
Weet je niet goed of dit wel iets is voor jou en je paard is en wil je niet meedoen maar liever eerst kijken wat het allemaal inhoudt? Of lijkt het je wel leuk om te helpen? Geef je dan op als vrijwilliger (via info@easternspirit.nl). we zijn nog veel mensen nodig, dus je bent van harte welkom!!!!
Groetjes, Team Tinker Terror
SusanW
Berichten: 1911
Geregistreerd: 17-07-07
Geplaatst: 30-03-11 00:14
Wat SUPER leuk!! Ik/wij gaan er hopelijk bij zijn! Fantastisch initiatief en veel succes met de voorbereidingen!
WAUW!! Wat ONWIJS SUPER dat julie dit gaan doen! Ik neem aan dat jullie genoeg deelnemers gaan krijgen en vast ook vele vrijwilligers! Heel veel plezier met de voorpret!
missgoldy
Berichten: 648
Geregistreerd: 20-04-03
Woonplaats: Den Ham
Geplaatst: 31-03-11 09:35
Bij deze bied ik me aan als vrijwilliger !! Erg leuk initiatief, daar helpen we graag aan mee !!
Morhwen
Berichten: 253
Geregistreerd: 11-06-05
Geplaatst door de TopicStarter: 31-03-11 11:00
Bedankt voor de leuke reacties! En 'team FFT' bedankt voor de inspiratie! Ons evenement zal een eenvoudige uitvoering worden van de Farmers Field, maar als het net zo'n succes wordt, zijn we meer dan tevreden
Aangezien er veel vrijwilligers nodig zijn om de trail tot een succes te maken wil ik bij deze iedereen, die het leuk vind om mee te helpen de trail tot een succes te maken, oproepen om zich bij mij op te geven als vrijwilliger. Uiteraard wordt er voor de vrijwilligers goed gezorgd!! graag via een PB-tje en dan je naam en e-mailadres vermelden.
SusanW
Berichten: 1911
Geregistreerd: 17-07-07
Geplaatst: 05-04-11 21:10
Zouden jullie het wat vinden als wij onze FFT 'leden' op de hoogte brengen van jullie Trail Ride? Wij denken dat er zeker veel animo voor is
We horen het graag! "Team FFT"
Morhwen
Berichten: 253
Geregistreerd: 11-06-05
Geplaatst door de TopicStarter: 06-04-11 12:17
SusanW schreef:
Zouden jullie het wat vinden als wij onze FFT 'leden' op de hoogte brengen van jullie Trail Ride? Wij denken dat er zeker veel animo voor is
We horen het graag! "Team FFT"
Dat is een mooi aanbod! Dat vinden we zeker wat. je hebt een PB!
Is evt. individueel inschrijven en "gekoppeld worden" mogelijk?
Morhwen
Berichten: 253
Geregistreerd: 11-06-05
Geplaatst door de TopicStarter: 27-04-11 17:45
Sonja schreef:
Is evt. individueel inschrijven en "gekoppeld worden" mogelijk?
Ja, je kunt je alleen inschrijven. We zullen je dan als organisatie koppelen (als er tenminste mogelijkheden tot koppelen zijn).
Let wel op dat het bij dit evenement niet alleen een kwestie is van als team starten en de route rijden. Je zult ook als team opdrachten uit moeten voeren. Het mooiste zou het zijn als je een teammaatje kunt vinden waarmee je ook alvast mee kunt oefenen
westener
Berichten: 96
Geregistreerd: 18-06-03
Woonplaats: Kloosterhaar
Geplaatst: 30-04-11 13:03
Het inschrijfformulier staat nu online. Het makkelijkst is het invullen van het Word document en dit dan via mail als bijlage op te sturen. Tevens het snelst. Voor diegenen die geen Word documenten kunnen bewerken, hebben we ook een afdrukbaar PDF bestand klaargezet dat met de normale post (slakkepost) verzonden kan worden.
In de toekomst willen we gaan proberen het inschrijfformulier online in te laten vullen, maar dat kan nog wel een tijdje duren.
Waarom volg ik dit topic als ik toch niet kan gaan...#zelfmarteling? Nee, ik denk voor de gezelligheid, als ik hier meekijk doe ik toch een beetje mee ;P Met wie rij je SusanW? Ik gun het je zo dat je zelf ook een een FFT achtig iets kunt rijden! Het is superleuk!