een dagje naar de kliniek met Noah

Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Tammy_

Berichten: 5265
Geregistreerd: 20-09-10
Woonplaats: Houten

een dagje naar de kliniek met Noah

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-03-11 20:11

[MD] vreemde bult boven voorknie

aangezien de bult boven Noah z'n knie maar niet wegging, hebben de de DA nog een keer gebeld, en moesten we maar langs komen om foto's te laten maken en eventueel de bult aan te prikken.
gelukkig wilde iemand van de manege ons wel naar de kliniek brengen, aangezien mijn kleine autootje geen trailer kan trekken.
Dus, paard klaargemaakt voor vertrek, voor het eerst sinds een lange tijd weer de trailer op, ging gelukkig zonder problemen. Wel was het allemaal heel erg spannend!
http://i53.tinypic.com/5fi7g1.jpg

toen we aankwamen maakte meneer een hoop kabaal, gelukkig konden we meteen het gebouw in, wat ook wel erg spannend was :=
Toen heeft de DA de bult bekeken, en zijn er röntgenfoto's gemaakt:

voorkant:
Afbeelding

zijkant: http://i52.tinypic.com/2rrv5au.jpg

alles was prima in orde, geen rare woekeringen of splinters.
Toen werd er besloten dat de bult aangeprikt zou gaan worden, dus werd Noah verdoofd, werd er een stukje haar weggeschoren, en gedesinfecteerd.
Afbeelding

Toen kreeg hij ook nog een praam om, de man die hem vasthield was heel erg rustig, en aaide hem af en toe.
toen DA de naald in de bult prikte, spoot het vocht er met een flinke straal uit, het was heel helder vocht, niet wat ik me had voorgesteld. http://i51.tinypic.com/nugpf.jpg
Na een paar tellen stopte de straal en bleef het een tijdlang druppen, en daarna heeft de DA de rest er met de spuit uit gezogen. ik wist niet dat er zó veel vocht uit zou komen!
Afbeelding

daarna werd er een sterke ontstekingsremmer ingespoten, en kreeg Noah een mooi groen verbandje om, dat ik er vanavond alweer af mag halen.
Afbeelding
http://i56.tinypic.com/53jthl.jpg


wat de bult nou eigenlijk was: gewrichtsvocht. Hij heeft waarschijnlijk zich gestoten of een trap gehad tegen de knie, die daar als reactie op vocht is gaan aanmaken. Alleen, is die vochtproductie niet gestopt en kon het vocht niet afvloeien. De kans dat de bult terugkomt is aanwezig, maar hij zou toch minstens half zo klein worden, en daar kan ik zeker mee leven :j

Suprice_Iris

Berichten: 1854
Geregistreerd: 08-01-09
Woonplaats: Hoeksche Waard

Re: een dagje naar de kliniek met Noah

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-11 20:17

Gelukkig maar! :D

TJolieke
Berichten: 1961
Geregistreerd: 15-07-05
Woonplaats: Noord Limburg

Re: een dagje naar de kliniek met Noah

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-11 20:28

Goed gedaan. Fijn dat er niets kapot was, toch een hele geruststelling voor jou.

bromfiets

Berichten: 12661
Geregistreerd: 03-04-07
Woonplaats: hoeven (NB)

Re: een dagje naar de kliniek met Noah

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-11 20:32

Fijn dat het zo goed is afgelopen :)

Nu weer genieten van je maatje :D

Maureen_M

Berichten: 6799
Geregistreerd: 15-03-10

Re: een dagje naar de kliniek met Noah

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-11 20:37

Heel slim van je dat je niet te lang hebt gewacht en snel naar de kliniek bent gegaan :)

gelukkig was het maar simpel vocht. Wel grappig om te zien hoe het er zo uit spuit haha :P Maar had de dierenarts dit niet kunnen doen, meost je daarvoor persee naar de kliniek ?

wel fijn dat het verbandje er vanavond weer af mag, nu kan je weer lekker gaan genieten van je lief paardje :) hij is echt mooi :)

Tammy_

Berichten: 5265
Geregistreerd: 20-09-10
Woonplaats: Houten

Re: een dagje naar de kliniek met Noah

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-03-11 00:53

ik ben zo blij dat alles goed is! :+: toch even schrikken als je hoort dat ze je paard op de kliniek willen hebben om foto's te gaan maken..

M, het kon niet op stal omdat ze foto's gingen maken en de kliniek heeft geen mobiel röntgen apparaat, en het aanprikken moest steriel gebeuren, dus dat deden ze ook liever daar.
hij heeft nu een kaal vierkantje op z'n been zitten :') en hij had het verband er vanavond dus al voor de helft afgepulkt :+