, loop nu al een week of 17 met een pees en enkelbandblessuure/letsel bij mijn linker enkel na een lelijke verzwikking en heb dus ook al die tijd niet kunnen rijden.echter heb ik een goede brace gekocht en de stoute schoenen aangetrokken om even op lucky te gaan rijden
.Ik weet dat het rijden er niet perfect uitziet maar het was ook voor zowel luck als mij weer even wennen, we zijn namelijk ook van stal veranderd en dat is dan ook altijd een beetje anders. aan mijn beenhouding moet ik werken maar ik probeerde ook mijn enkel een beetje te ontzien.
verder hou ik mijn handen/armen ook niet optimaal zie ik
.Nu zit ik ook weer braaf met mn been omhoog aangezien het nu toch wel een beetje pijnlijk is
.Lucky is trouwens een 15 jarige ruin van 1,62 hoog.
genoeg gepraat, hier de foto's!
[1]

[2]

[3]

[4]

[5]

[6]

[7]

[8]

[9] mijn handen zijn hier erg ongelijk zie ik, al zat ik niet aan de binnenkant in zijn mond te trekken.

[10]

[11] uitdraven met lange teugel.

[12]

[13]

[14]

[15]

.
Je geniet er echt van dat is te zien. Vind dat je hem gewoon lekker zacht oppakt en rustig aan dus ik kan alleen maar zeggen ga zo door. En overloop jezelf niet met je pees, pas wel een beetje op.
Binnenkort maar eens kijken of onze paardjes zich ook kunnen gedragen als we samen rijden in de bak