Hallo,Tijdje geleden een Fotoshoot van Whisper gehad.Wou een aantal foto's even delen hier op bokt.Ben zeer trots op deze man!Kijk en geniet. Berichtje zou leuk zijn. Groetjes!!
Dat eigenwijse koppie zeggen meerdere mensen.'wat zal ik nu is uitspoken' Kan niet wachten tot meneer oud genoeg is.Ben benieuwd hoe hij het doet onder het zadel.
Hallo nu een reactie van de fokker, het blijft een super mooie man.Je mag er echt trots op zijn hoor!!!@ kitzby herkende jij hem nog
HollieTuurlijk herkende ik hem nog...Hij heeft nog steeds zijn mooie hoofdje Hij ziet er super uit...
Wat een super mooie haflinger heb je zeg. Daar mag je echt trots op zijn. en benieuwd hoe hij uit gaat groeien.
Wat leuk om deze foto's te zien. Veel plezier met hemik heb een half zus van Whisper ( vader is alleen Wallenstein)6 jaar oud en drachtig van Standing ovation.
Iedereen bedankt voor de leuke reacties. Maaike, Haaijke word ook al lekker knap zeg. Ook een eigenwijs koppie erop. Super!Whisper mag ook trots zijn op zo'n mooie zus.