Hij pakt het allemaal geweldig aan!Deze stoere vent loopt ongeveer 3 keer per week een kwartiertje afwisselend in de bak en in het bos. Hij doet het heel braaf, maar ik merk wel dat hij nog regelmatig rust nodig heeft om alle indrukken te verwerken in de bovenkamer. We doen dan ook heel rustig aan met hem.
Een van de eerste drafjes:
1.

2.

3.

Voor het eerst in de buitenbak:
4.

5.

Hij was niet verkeersmak toen hij bij ons kwam, maar ondertussen kan ik al alleen met hem langs de weg. We moeten altijd over de spoorlijn en er komt heel veel groot verkeer langs, maar het doet hem niets.
Bewijs dat hij heel braaf is:
Ik rijd hem ook op eigen houtje door het bos en dat gaat ook zonder problemen.
De lange, rechte stukken zijn ideaal voor een galopje, omdat hij dan gemakkelijker zijn balans kan houden. Vandaag:
6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Ik ben heel erg trots op dit stoere kereltje.
Roept u maar. Commentaar / tips ook welkom, hoor! Ik weet dat ik geen geweldige ruiter ben en ik kan tegen een (verbaal) stootje.

maar t ging goed
Dus dat lijkt inderdaad zo, maar het is niet anders. Ik kan het zadel niet meer naar voren leggen, want dan belemmer ik hem in zijn schoudervrijheid.
Kwestie van paard aanvoelen, snel kunnen beslissen en een gezonde dosis geluk.
