Aangekomen op stal eerst de stal uitmesten, nat spuiten en zo maar even laten luchten, nog even gezellig kletsen, beetje drinken en dan uiteindelijk rond 14:00 uur de paarden halen, heerlijk poetsen, appeltje hier, worteltje daar
en toen blonkt tie weer, athans een deel van hem, hij vind het namelijk heerlijk om te poepen in de stal en daarna lekker uitgebreid gaan liggen
.Daar gingen we, met zes paarden en een stuk of veertien mensen. Lady voorop, daarna ferarrie met daarna Balou die het heerlijk vond, we sloegen een paadje in langs weilanden en daarnast een afdaling die ik wel eng vond, maar Balou had dat gelukkig niet door.
Aan het einde van het pad een gezamelijke foto en toen weer op pad, na zo'n twee á drie kilometer even rusten en daarna een beetje draven gezellig, hierna door een soort 'bosje' gelopen en daarna weer de weg op, daar kwam een tractor, die meneer nog nooit had gezien van dichtbij, hij schoot even weg, maar had hem snel terug.
Hierna nog zo'n zes á zeven kilometer en we waren bijna terug, op het einde racen volle bak in draf tot aan stal, hoeven uitkrabben en weer de wei in (iedereen liep met de paarden aan de hand trouwens)
Heerlijk gedronken, pizza, koek en spekkie's op, sigaretje zo nu en dan, Stal opgestrooid, ruzie gehad met het hooinet en toen weer naar huis
.Ik vond het heerlijk en Balou gedroeg zich voorbeeldig, mijn twee-jarig mannetje
.Dit gaan we duidelijk vaker doen !
De rit duurde zo'n twee uur, en het was ongeveer 10 á 15 km.
Foto's komen later.
