Gister was Ilona (Prinslover @ bokt) gezellig naar alkmaar gekomen om zowel haar nieuwe aanwinst als mijn knappe kanjer te bezoeken. Dus dat gingen we vandaag gezellig doen.
Mijn Bandito is 2 jaar en een Andalusier x Fries die nog heerlijk in een groot weiland met vriendjes mag spelen. Ilona haar kanjer genaamd Chico, is een Andalusier x Arabier en is onlangs gecastreerd en verblijft daarom nog eventje bij zijn oude baasje.
Bandito is echt een heerlijk grijs propje, en Chico mag wel wat vetjes en spieren bijkweken maar dat komt helemaal goed als ie bij Ilona staat

Geniet van de foto's van de regenachtige dag vandaag!
1. Ilona met Bandito op de foto

2. Hai schat


3. Snuffel-de-snuffel

4. Wij samen


5. Stukje wandelen

6. Lekker spekkie van me


7. Zijn galop is echt grappig


8. Weer terug naar de kudde

9. Nog even zijn bazinnetje een kusje komen brengen

10. Afblijven, dat is mijn mens! (waarop de vos vervolgens Iloon ging stalken


11. Chico & Ilona!

12. Ook zoentjes geven.

En toen deed het uploaden vaag en was niet alles geupload wat ik wilde.. En aangezien deze computer traag is blijft het bij 1 poging

Ilona, ik wens je heel veel plezier toe met je knappe Chico, het is een schat, we hebben het weer super gezellig gehad en spreken snel weer af!