Ik vroeg me af of er ook mensen zich als vrijwilliger hebben opgegeven bij Stichting Elisabeth Ruiterkampen voor deze zomer!
''Wij organiseren geïntegreerde ruiterkampen voor ruiters met en zonder handicap. Tijdens een kampweek doen we verschillende dingen, natuurlijk wordt er dagelijks paardgereden , maar we bieden ook een uitgebreid recreatief programma. De kampen verlopen volgens een vaste structuur, zodat iedereen makkelijk zijn draai kan vinden. Deze kampen worden begeleid door vrijwilligers. Lijkt het je leuk om deze zomer een week als vrijwilliger mee te gaan bij onze kampen, geef je dan zo snel mogelijk hier op. ''
Ja zaterdag heb ik inderdaad ook de voorbereidingsdag in Den Dolder:) en jij?? Nee dit wordt voor mij de eerste keer, maar ik heb er enorm veel zin in:) dus als het bevalt gaan we volgend jaar weer!!
nee. Ik reed er altijd buiten de zomervakantie om. Gewoon elke week les, tot ik mijn eigen paard kreeg. tot 2 jaar terug daar gereden en daar was picasso die mij heeft om gekregen naar de fjorden