Gewoon een leuk ritje maken als doel dus!Bij de voorkeuring alles prima, mooie waarden en ook Loco goed (in Ommen een B, dus heel fijn dat het nu gewoon meteen een A was)
We startten samen met Ron en Hetty en hun twee ijslanders, de paarden konden goed met elkaar, liepen lekker samen en gezellig natuurlijk!

Na een paar kilometer zijn Nótt en ik afgehaakt om iets rustiger aan te gaan doen. DFW is echt een super mooi gebied en met het mooie weer was het echt genieten. Nótt had er ook goed zin in dus voor ons doen toch aardig kunnen doorrijden.
Ik had geen groom mee, maar als je alleen bent merk je pas goed hoe leuk en aardig iedereen in de endurance is! Er is geen groompunt voorbij gegaan zonder mensen die aanboden of Nótt ook wat water wilde oid. Echt zo leuk!
Na ong 15 km een gezellige mederuiter tegengekomen en een paar km mee opgereden. Bij de waterpunten dronk Nótt goed en ze liep nog steeds heel fit. Zonder het door te hebben reed ik voorbij mijn 'afsnij-punt'. Bij het bordje 20 km had ik pas door, maar het ging zo lekker dat ik maar doorgereden ben! Nog even Nótts hartslag gemeten met de fonendoscoop die ik meehad: 84 rechtstreeks uit draf, dus niks te klagen!
We tuften lekker door, nog een stuk naast nr 1 met een fries gestapt om even te ontspannen en later weer verder gedraafd.
Bij het waterpunt waar Murielle en Evelyn stonden ook op de foto gezet:

En voor we het wisten was de finish al in zicht! 2km gestapt want ik had toch geen haast en ik wilde wel eens direct aanbieden op de finish-> helaas net te enthousiast want ze had 64, heel even gewacht en toen was het prima (volgende keer meet ik toch weer eerst zelf voor ik aanbied
) Nakeuring ook allemaal goed en na nog heel wat tijd gezelligheid op het terrein Nótt weer ingeladen en op huus aan!

We hebben echt genoten van de omgeving, de mooie route, het weer, de gezelligheid onderweg en op het terrein en de geweldige organisatie! Voor mij is het weer bevestigd; endurance is echt de leukste discipline!