Sinds kort ben ik eindelijk weer bezig met SGW. Heb vroeger met mijn pony wel wat trainingen gevolgd maar helaas nooit echt officieel kunnen starten.
Ik volg de trainingen in Renswoude en heb er nu net 2 gehad. Van de 1e training krijg ik nog foto's maar die heb ik helaas nog niet. We hebben toen vooral op de galoppeerbaan allerlei hindernissen gesprongen. Verder ook nog bergje op en af en een klein afsprongetje gedaan. Viel me echt heel erg goed mee hoe ze het deed, ze vond het gelukkig net zo leuk als dat ik het vind!
Alles sprong ze, alleen bij smal houten ding met takken die er uit steken ging het fout. Toen vloog ze er langs, maar was mijn eigen schuld. Ik zat niet genoeg en had me been er niet goed bij. Maar later sprong ze die ook!
Maandag heb ik mijn 2e training gehad en daar zijn deze foto's van. Mijn vader was mee en heeft ze gemaakt. Het zijn geen geweldig mooie foto's maar ik vond het toch leuk om ze te laten zien!
Ik heb Vero nu een jaar en rij L2 dressuur en verder ben ik bezig met BB, ik hoop binnenkort voor het eerst B te kunnen springen.
En wil in Gorssel mijn SGW Debuut maken!
Van 't inspringen:

Vero ziet voor het eerst een waterbak.. Eng! Als ik het bos in ga vertikte ze het in het begin om door de plassen te lopen, nu gaat het al beter. Maar zo'n waterbak is toch een ander verhaal
Eerst maar even ruiken en laten kijken..

Ik ga echt dat water niet in hoor baas, doe het zelf maar...

Hier dacht ik yesss ze gaat, te vroeg gedacht. Haha, noodstop.

Maar ze ging!


http://94.100.118.211/942600001-9426500 ... _QECc.jpeg
En er weer uit:
Nog wat water foto's:
http://94.100.118.85/942650001-94270000 ... _5DFB.jpeg
Nog niet iederen wou er in, dus gingen we samen proberen om de andere 2 er ook in te krijgen.
http://94.100.114.84/942650001-94270000 ... _UTvs.jpeg
http://94.100.115.210/942650001-9427000 ... _26nw.jpeg
Het diepere water ging ze gelijk in!

Op een bergje
Bergje op en daar een boomstammetje:

Lekker aan t galopperen

Sprongetje smal bospad op

http://94.100.119.230/942650001-9427000 ... _IarG.jpeg
En dit was 1 van de laatste sprongen. Moesten we dan dit sprongetje op helinkje doen dan waterbak in.
Echt genieten weer.. Dacht bij deze foto dat mijn vader ons samen op de foto zette in de waterbak. Maar mijn vader vond het zo mooi om te zien hoe erg ik eindelijk weer genoot nu ik weer kan crossen. Daar wou die foto van

Over goede week weer training, heb er nu al zin in!
Nog goed doortrainen en dan hoop ik in Gorrsel voor het eerst echt officieel een cross te mogen rijden!
Ben wel van plan om daarvoor nog wat oefencrossen te gaan rijden.
Benieuwd wat jullie er van vinden.

edit: typo