Montgri schreef:Ik ga me vraag stellen, anders kom ik er nooit achter. Niet alleen bij jou, maar bij alle laarden met een lange voorpluk zie ik het wel eens voorbij komen.
Op de foto’s in galop he, kan hij dan wel wat zien, met die oogkleppen + manen voor ze ogen. Is dat geen hinder voor hem?
Het is zeker geen commentaar! Maar ik vraag me gewoon af of paarden er doorheen kunnen kijken. Ik kan me voorstellen dat dat met licht gekleurde voorpluk makkelijker gaat dan met zwarte voorpluk natuurlijk.
Maar buiten mijn vraag om, wat een super geweldige Shet! Het plezier straalt van jullie alle 3 af! Echt leuk om te zien.
Die vraag krijg ik inderdaad vaker. Meestal heb ik de voorpluk ook in een vlecht zitten, of net als hier in een staartje. Maar ik heb nooit gemerkt dat op momenten dat het haar hem in het gezicht waait, hij daar last van heeft . Zijn voorpluk hangt buiten het rijden om ook altijd los en voor zijn ogen.