[AR] Janouk ZZ vaardigheid en Prins L vaardigheid debuut

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Essie73, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
janouk

Berichten: 18632
Geregistreerd: 18-04-06

Janouk ZZ vaardigheid en Prins L vaardigheid debuut

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-06-15 06:29

Janouk mocht sinds augustus 2014 weer een keertje mee op wedstrijd: en ze had het duidelijk helemaal naar haar zin in de ZZ vaardigheid.
Ondanks de regen ging ze er voor: ze was prima te sturen.

2 keer binnen de tijd rond, met in beide rondes een balletje op 19.

Janouk wist een kortere weg naar de finish :D en sneed in beide rondes bij de 19 af. Ze wist het weer beter. ~~}>
2 winstpunten. Teller staat nu op ZZ plus 8 winstpunten

Voor diegene die Janouk niet kennen: Janouk is een 17 jarige Haflinger merrie, klasse ZZ dressuur mennen en ZZ vaardigheid mennen

Afbeelding


Afbeelding


Afbeelding


Afbeelding

Kort wenden, makkie
Afbeelding

Prins van Groningen maakte zijn outdoor debuut. Prins is 4 jaar en een echt pup, KWPN. Hij vindt alles interessant en was mee om kilometers te maken in de ring. Hij moet nog leren om zijn aandacht bij het werk te houden. :D er is ook zoveel leuks te zien *\%/*
In de eerste ronde vond hij sommige dingen wel heel erg eng: moesten wij extra aanrijden op sommige hindernissen: daardoor was hij buiten de tijd en 1 balletje.

In de tweede ronde ging het super goed: foutloos binnen de tijd. *\o/*

2 winstpunten: mooi debuut in de vaardigheid.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Oortjes erop: er is ook zoveel te zien.
Afbeelding

De foto's zijn gemaakt door Hanse Imanse van Imanse Trailers en Menwagens uit Aalsmeer. Daarvoor dank.

chocobroodje

Berichten: 15422
Geregistreerd: 31-12-08
Woonplaats: Beek

Re: Janouk ZZ vaardigheid en Prins L vaardigheid debuut

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-06-15 06:46

Wat ziet Janouk er goed uit joh :j Mooi gereden ook, en blije Prins met kopke in de lucht <3

janouk

Berichten: 18632
Geregistreerd: 18-04-06

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-06-15 07:05

haha Prins is echt een pretletter. Op stal noemen wij hem Kijkdoos. Ongelooflijk. Nog nooit met een paard gewerkt dat zo rondkijkt en geinteresseerd is in de buitenwereld. :):) het is net een klein kind. Hij moet overal op/aan/onder zitten.

Janouk is echt megafit en mooi in model dit jaar: ik kan haar probleemloos rond de 450 kg houden, terwijl in andere jaren ze 490 kg woog en niet lichter te krijgen was.

Jannepauli

Berichten: 10818
Geregistreerd: 21-03-05

Re: Janouk ZZ vaardigheid en Prins L vaardigheid debuut

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-06-15 07:08

Prins ???? Heb ik wat gemist?

janouk

Berichten: 18632
Geregistreerd: 18-04-06

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-06-15 07:17

JP, ja, je hebt wat gemist :D

Janouk komt in de hoogste klasses Dressuur/Vaardigheid uit in Nederland: er is geen hogere klasse dan ZZ. Paul zocht een nieuwe uitdaging.
Dus heb ik eindelijk Janouk teruggekregen :D :+ en start ik Janouk nu onder het zadel en zijn we aan het omscholen richting Working Equitation.
Maar omdat de wedstrijd op onze club was, zei Paul, mag ik Janouk nog even lenen?

Prins is de nieuwe uitdaging van Paul. Paul leidt Prins op in het enkelspan voor de eigenaar van Prins. Prins is niet van ons, maar moet straks mee gaan lopen in het vierspan van de eigenaar. Maar tot die tijd moet hij nog veel leren en vooral heeeeeeeeeel veel zien (vindt hij zelf).

Biancacoo
Berichten: 1083
Geregistreerd: 27-08-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-06-15 08:13

Mooie foto's van Janouk, en Prins..haha...idd hij kijkt overal naar..superfijn dat hij nu overal alles kan zien en leren, dat word een toppaard..ook in het 4-span !! foto's waar je vrolijk van word als je ernaar kijkt !
*\o/*

vooral die 4e foto van janouk... :~ <3

marjolein88

Berichten: 4111
Geregistreerd: 14-07-03
Woonplaats: Herwen (Gld)

Re: Janouk ZZ vaardigheid en Prins L vaardigheid debuut

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-06-15 08:13

Knap hoor!

Sjolvir

Berichten: 25413
Geregistreerd: 26-03-05

Re: Janouk ZZ vaardigheid en Prins L vaardigheid debuut

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-06-15 11:01

Mooi debuut van Prins hoor!
En uiteraard lekker dat Janouk weer even bewees dat ze het gewoon nog allemaal kan.

Tolbergfan
Berichten: 632
Geregistreerd: 12-12-12
Woonplaats: Sliedrecht

Re: Janouk ZZ vaardigheid en Prins L vaardigheid debuut

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-06-15 12:18

Leuk verslag, mooie foto's!

avaluna

Berichten: 4429
Geregistreerd: 02-07-07

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-06-15 12:46

Hartstikke gaaf! Hahaha, heerlijk zo'n kijkdoos; prima tweede ronde voor Prins Heerlijk <3 en HRB as usual <3 <3 ; tuurlijk weet ze het beter :j

janouk

Berichten: 18632
Geregistreerd: 18-04-06

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-06-15 19:33

Lastig dat HRB zo haar eigen ideeën heeft over snel richting finish rijden haha haar tomtom staat soms te scherp afgesteld.