Dorus schreef:Pretletter!
Het zijn gewoon heerlijke honden!
Ik heb een stevige dame van bijna 6 en een uit de kluiten gewassen reu van ruim 7 maanden. Ik moet tegenwoordig echt kijken om te zien wie ik voor me heb zo groot is hij al. Maar hij moet nog een heel eind de breedte in. Z’n pa is echt een tank.
Heb je een foto?
Dat was hier ook op die leeftijd. Onze dame is nu 9.
Inmiddels is zij “de kleine”, en weet ik in een oogopslag wie wie is.
Tinkermuts schreef:Wat een knapperd en zo herkenbaar.
Mijn ventje heeft tot m'n schoonmoeder overleed iedere week in de huiskamer vh verzorgingstehuis rond gelopen, is er zo'n beetje opgegroeid.
Was gesloten afdeling voor demente ouderen.
Heerlijk vonden ze zo'n harig geval.
En alles wat tijdens het eten viel werd gelijk opgeruimd haha.
Je zag mensen die nergens meer op reageerden helemaal opgaan in en genieten van het aaien van z'n zwarte vacht.
Dus doen.
Mijn mormel
[ [url=m/GfgCpD.jpg]Afbeelding[/url] ]
[ [url=m/7ZuP2Z.jpg]Afbeelding[/url] ]
Ik ben al jaren weg van jouw “Mormel” 
Zal het eens voorleggen aan de verzorgsters, stiekem ben ik bang dat hij nog te lomp is, maar als hij met puppies mag spelen is hij ook heel voorzichtig, dus wie weet. En de meneer die ik bezoek was altijd gek op mijn honden toen hij nog goed kon en hier thuis kwam.