
En haar nieuwe puppyvriendje Kay

Afgelopen zomer is onze allerliefste Gijs overleden,

veel te jong en veel te snel...... niks en niemand kan hem vervangen, maar 1 beer is ook zo saai en sinds kerst hebben we een herplaats beer van nu 11 maanden een gouden mandje mogen geven, Kay! Lief en Kay spelen de hele dag door met elkaar, beste keus voor iedereen, want ook wij worden heel blij van onze grapjas.
Gisteren heeft een vriendin, die wilde oefenen met meerdere honden tegelijk op de foto te zetten zich uitgeleefd op ons knappe stel.
Paspoortje; Lief ( amalia vd oldehovehoeve)en Kay, teef 5 jaar, reu 11 maanden, bernersennen honden.
Hoi!

Blij ei en blijer ei




Familieportret( alleen missen onze 2 andere hondenvriendjes nog, uitdaging voor de volgende keer)

Lief alleen


En nog een lucky shot toen we eigenlijk al klaar waren.


Er moeten nog wat touwtjes weggewerkt worden, Kay durf ik nog niet los te laten aangezien hij nog bananen in zijn oren heeft en hij mag ook niet te gek doen, daar hij als pup zijn rug gebroken heeft gehad. Hier heeft hij geen last meer van, maar we zoeken natuurlijk niet het ongeluk op.
Bedankt voor het kijken!
