De kleine kat is inmiddels nog steeds hier en op het advies van het asiel hou ik nog een week aan tot iemand zich meldt en dan adopteer ik haar officieel. Ze staat overal aangemeld als gevonden, maar tot nu toe blijft het stil.
Ze heeft dan ook nog geen naam, maar als ze er volgende week nog is, mag ze als Faye door het leven.
Het is een terrorkitten eerste klas

Rust kent ze niet, ze rent het hele huis door, springt overal op en in, sleept speeltjes heen en weer, hangt in meubels en benen, treitert de andere katten.
Maar ze kan ook heel lief kroelen, met mij of mijn andere katten. Ze is volledig geaccepteerd inmiddels, ze wordt gewassen, bezig gehouden, opgejut

Kortom, eigenlijk niet meer weg te denken. Maar goed, ik heb nog een week te gaan, dus probeer er niet teveel op te rekenen dat ze blijft.
Ze is een lapje met creme en blauw, naar schatting 10-12 weken oud, niet gechipt.
Is ze niet leuk?

Haar favoriete slaapplaats.
Wasbeurt van Pip
Ik vind haar oogkleur heel bijzonder. Lichtbruin
Dit was vlak voor ze bovenop de camera hing

) 

