Daar ben ik dan eindelijk weer eens
Jullie hebben al even niets meer van mij gehoord, maar ik ben dan ook een erg bezige bij en heb daardoor niet altijd de tijd om over mijn avonturen te schrijven op bokt. Inmiddels vond ik het wel weer eens tijd worden voor een echt Bentley-avontuur en daar mogen jullie bokkers uiteraard van meegenieten 
Aangezien ik de laatste tijd een hele brave hond ben (ik laat het huis tegenwoordig heel, de verbouwing in de tuin vergeven ze me gelukkig wel)
vonden mijn baasjes dat ik wel een uitstapje had verdiend. Daarom zijn we een paar dagen naar mijn geboorteland, Duitsland, gegaan. Eerst een lange rit in de auto, die ik uiteraard moeiteloos heb doorstaan. Na 3 uur kwamen we dan aan op de plaats van bestemming.
Spullen uitgepakt en de omgeving gaan verkennen. En wat een spannende luchtjes hingen daar toch zeg! Na al die vermoeiende indrukken heb ik dan ook heerlijk geslapen.
En als het baasje dan even gaat plassen.....

Dag 2 was erg warm. Tja, wat doe je dan!? Zwemmen natuurlijk. Gelukkig ben ik dol op een beetje waterpret, dus ik heb me prima vermaakt!

Mijn balletje is mijn alles, dus vol overgave spring ik het diepe in
Van al dat wandelen en zwemmen word je best wel moe. Vrouwtje vond het nodig om dit zeldzame moment vast te leggen
Tja ook ik doe wel eens een dutje...
En wat ik nog meer heb gedaan?? Baasje en vrouwtje nauwlettend in de gaten gehouden als ze even weg waren natuurlijk! Dat is mijn plicht als trouwe herdershond



En verder nog meer gewandeld, gezwommen, balletjes opgehaald, de geiten over het camping-terrein gejaagd
de boel goed bewaakt en nog veeeeeel meer! 
Groeten van mij uit Duitsland dus en tot snel maar weer!