Wondertje Peaky is alweer ruim 3 maanden oud en hij doet het goed. Hij is een lekker brutaal hengstveulen, zijn naam past goed bij hem!
We hebben ons nog wel flink zorgen gemaakt over Pepita. De operatiewond wil niet echt genezen. Al twee keer is in de kliniek necrotisch weefsel weggehaald en er zit nog een enorme bult naast het litteken. Maar.. we zijn nu voorzichtig optimistisch. Drie van de vier gaatjes die nog in de wond zaten zijn nu dicht en de bult lijkt iets te slinken. Duimen jullie mee dat het goed komt?
Voor wie het verhaal niet kent van Pepita en Peaky, in dit topic heb ik een beknopt verslag gemaakt van de achtbaan waar we weken in hebben gezeten. [KS-ITP] Wonderen bestaan! Pepita en Peaky Blinder!
Vanmorgen was het fijn weer om te fotograferen, dus snel mijn camera gepakt. Ze staan er stoer op al zeg ik het zelf!
CO2_9171 by mr. Jones, on Flickr
CO2_9162 by mr. Jones, on Flickr
CO2_9156 by mr. Jones, on Flickr
CO2_9154 by mr. Jones, on Flickr
CO2_9147 by mr. Jones, on Flickr
CO2_9136 by mr. Jones, on Flickr
CO2_9102 Kopiëren by mr. Jones, on Flickr
CO2_9086 by mr. Jones, on Flickr
CO2_8945 by mr. Jones, on Flickr
CO2_8934 by mr. Jones, on Flickr
CO2_8884 by mr. Jones, on Flickr
CO2_8860 by mr. Jones, on Flickr