
Dit gegeven, zijn enorme grootte en correcte bouw en sterke uitstraling, heeft doen besluiten hem Yazur te noemen. "Zur" betekent "Rots", dus voluit met onze stalnaam erbij, "Oh Rots van mijn leven".
Gewoon een kei van een paard dus!

Yazur is verkocht aan Lisanne Epping, die hem liefkozend "Zuurtje" noemt.

Ja, Yazur zijn hoofd is geschoren. Dat is redelijk gebruikelijk bij Arabier(veulentjes) zodat hun fijne snoetje nog beter uitkomt. Daarnaast vind ik het zelf een voordeel dat ze dat dan alvast kennen, net als een halster om en regelmatig voetjes optillen, waar ze in hun latere leeftijd alleen maar profijt van kunnen hebben.

Zijn eerste dag lekker naar buiten:


Lekker slapen bij het baasje


Toen hij een week oud was, mocht hij samen met de merrie naar de grote merriewei verhuizen waar nog een veulentje ronddartelt.

Yazur is nu anderhalve week oud en Reindert Jansen kwam graag langs op kraamvisite, met camera natuurlijk!





Samen met mij als trotse fokker


