Helaas hebben we begin Febr een dood veulen gekregen. Maar gelukkig is het bij de rest wel goed gegaan.
Op 19 Maart kwam Liano. ( rechts boven, mijn vaste opstrooi hulp) Liano word een donker bruine hengst met 4 x wit en een bles. Liano is van de hengst Atleet uit een Milano merrie.
Op 3 April kwam totaal onverwacht Le Milano. Hij was 21 April uitgerekend dus best wel te vroeg. Maar hij kon het prima aan dus geen probleem. Ik miste helaas deze bevalling, zat aan de andere kant van het land op familie bezoek. Maar gelukkig was mijn vriend thuis en had hij het door. Le Milano is van de hengst Emilano uit een Elite merrie van Sander. ( links)
Afgelopen week na 8 slapeloze nachten kwam de laatste man. Lord Utopia. Hij was er precies op de uitgerekende datum. 25 April om precies te zijn. Lord Utopia is van de hengst Gotcha Utopia uit een Cabochon merrie.( rechts onder)
de 3 mannen kunnen nu mooi opgroeien en sterk worden. Ik geniet onder tussen van ze.