Mabelle is een 5 jarige 1ste premie kampioens merrie, vorig jaar verwaarloosd gekocht bij een handelaar, en ook vorig jaar na een paar maanden in ons bezit dus heel goed gepresteerd op de appaloosa keuring! Haar afstamming is helaas wel onbekend, maar het is een hele beste merrie en ze loopt inmiddels onder het zadel en voor de wagen. Haar stokmaat is 1,32 en ze is bruinpanterbont.

Ze is drachtig van mij goedgekeurde 1ste premie appaloosa hengstje, Clever Red Spot van de Immetjeshoeve. Clever is vos panterbont met een blesje.

Kleurkansen zijn:
Vos
Bruin
Zwart
En die kleuren met veel kans op appaloosa en er is ook kans op een wit aftekening op het hoofdje (tot nu toe hebben alle veulens van Clever witte aftekeningen op hun hoofdje terweil de moeder dat niet heeft)
Wie telt er mee af?

