Van het een kwam het ander, en we zijn Gregor wezen bezichtigen op 9 januari. Hij had net het weekend ervoor zijn moeder verloren aan koliek, en het was duidelijk dat hij erg geschrokken was. Door de viezigheid heen kijkend, zagen we toch een aansprekend veulen staan.

een wazig drafje :

om toch een mini indruk te geven

Zijn papier : http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-HSSQTIZ3.jpg
Hij is even in de bak gezet en daar liet hij zien over 3 enorm sterke gangen te beschikken. Toch waren we nog niet helemaal overtuigd.
We hebben er nog een weekje goed over nagedacht, maar uiteindelijk hebben we de knoop doorgehakt en zo is hij op 16 januari door ons naar de opfok gebracht. Hier mag hij lekker opgroeien met de rest van de hengsten, lekker paard zijn.
Gregor is nog steeds enorm angstig ten opzichte van de mens, hopelijk wordt dit met de tijd en wat geduld minder.
Ik heb wel enkele foto's, maar nog geen bijzondere, aangezien hij nog niet weer te pakken is geweest sinds hij in de groep is gekomen. We laten hem even goed tot rust komen, alle nieuwe indrukken verwerken en dan willen we toch langzaamaan gaan werken aan wat vertrouwen creeeren in de mens. Hij heeft een goed karakter, dus we zien het allemaal goed komen met de juiste aanpak.
De bedoeling is dat hij over 2 jaar een poging gaat doen op de hengstenkeuring, mocht hij gezond blijven natuurlijk. Het zal niet aan ons liggen, en ik weet zeker dat we nog jaren plezier gaan hebben van deze onzekere, maar wel lieve kerel !

Foto's van afgelopen zaterdag in de opfok :


http://www.mijnalbum.nl/Foto-4P67XV76.jpg
Hopelijk komt er snel een betere update , maar ik wilde hem toch graag even laten zien ! Het is weer een hele nieuwe, leuke uitdaging, die we met beide handen gaan aanpakken.
