
Hallo daar! Mijn naam is Alonso van de Flammert, een stoer hengstje. Ik ben geboren op 14 maart, tijdens de Formule 1 waar mijn naamgenootje won!

Ik ben al net zo snel als mijn naamgenootje!
Vandaag ging Mama mij vanalles leren!

Zoals jullie zien ben ik heel geconcentreerd hooi aan het eten, want dat is heel moeilijk hoor! Ik heb nog bijna geen tandjes!

Hier wilde Mama me leren drinken uit de waterbak. Maar stiemem vind ik water heel vies, ik drink liever aan de melkbar!
Mama leerde me ook dat als je kriebels hebt, dat je dan het beste kan rollen.



Ik vond het doodeng, en maakte natuurlijk dat ik weg kwam. Vinden jullie mijn Mama niet heel gek zo?

Als Mama wegloopt, moet ik haar heel goed volgen. Anders ben ik haar kwijt, alle paardjes lijken hier zoveel op mijn Mama!

Mama vertelde dat als die gekke mevrouw met de camera komt, dat je dan heel mooi staan, en op je liefst moet kijken. Heb ik niet goed geoefend?

Maar mijn Mama is er toch wel heel goed in! Mijn Mama is de mooiste en de liefste van de hele wereld! Ik zou haar het liefst op willen eten!

Dus dan doe ik dat maar.. :twisted:

Tot de volgende keer!!!