

Toen begon Noa ineens met uier en juist toen we de merriebox klaar hadden gemaakt en haar de volgende dag binnen wilden gaan zetten stond er s'ochtends een veulentje in de paddock: Haerhagen's Miss Sunrise Surprise. Geboren op 29 september, van de goedgekeurde hengst Nooitgedacht van Veldzicht.






Bewegen is geen probleem voor haar


Toen was het maar wachten, wachten en wachten op Jenske. Opeens begon ze uier te krijgen en drie dagen later werd ze geboren: Haerhagen's Surprising Amira. Geboren op 14 november, ook van de goedgekeurde hengst Nooitgedacht van Veldzicht. Echt een ontzettend klein poppetje, prachtige merrie om te zien. Wat ze qua kleur gaat doen weten we niet precies, ze heeft nu een klein stukje wit op haar kont, maar hoe het door gaat kleuren geen idee.






Ze kan ook een lama nadoen


Ontzettend leuk om echt het verschil te zien tussen de twee halfzusjes. Sunny is veel groter/steviger en Amira echt heel fijntjes en klein. Beide hebben we wel de beweging van hun vader mee gekregen, draven veel met ruimte en afdruk. Regelmatige kom je ze samen spelend op de wei tegen of heerlijk slapend

