pillow schreef:Ik ben ook wel benieuwd waar je komt te staan. Deze drie gebieden liggen niet direct bij elkaar. Zit je dicht bij Het Blauwe bos dan zit je niet echt bij die andere twee. als je begrijpt wat ik bedoel.
lauwie schreef:pillow schreef:Ik ben ook wel benieuwd waar je komt te staan. Deze drie gebieden liggen niet direct bij elkaar. Zit je dicht bij Het Blauwe bos dan zit je niet echt bij die andere twee. als je begrijpt wat ik bedoel.
Vanaf waskemeer kun je blauwe bos in of duurwoudse en vanuit daar doorsteken naar Bakkeveen.
Duncan1978 schreef:lauwie schreef:bakkeveensterwegBlauwe bos heeft een ruiterpad waardoor je een rondje kunt maken. Duurwoudse kun je ook 1 route door heen rijden dan kun je tussen wijnjewoude en Bakkeveen oversteken naar het oude bos/slotplaats (bos in Bakkeveen) waar kom je te staan?
Duncan1978 schreef:JeaDH schreef:Vorige week nog in Bakkeveen /Duurswoude gereden.
Blauwebos ga ik ook regelmatig heen ook erg mooi en Zuursche duinen Steenbergen kun je ook een leuk rondje rijden.[/quotle] brutale vraag heb je In om mij eens te begeleiden op de fiets?zorg ik voor hapje en,drankje
Searcher schreef:Ik zou volgende week graag een rondje door het blauwe bos rijden. Waar kan ik dan de trailer parkeren? En staat er een route duidelijk aangegeven?
Duncan1978 schreef:Die,ruiterenenmennen snap niet hoe dat werkt .
Maar ga binnenkort gewoon eens op de fiets de buurt verkennen
Heb nog dik 1,5 jaar de tijd om daar de boel te kennen want is,een jong paard wat daar in pension gaat maar bedankt voor de tips
pillow schreef:In het Blauwe bos loopt 1 ruiter en menroute. Het is wel een erg mooi bos en een mooie rondje.
JeaDH schreef:Searcher schreef:Ik zou volgende week graag een rondje door het blauwe bos rijden. Waar kan ik dan de trailer parkeren? En staat er een route duidelijk aangegeven?
Ruiterroute is wel duidelijk aangegeven.
Parkeren is daar nogal lastig, of eigenlijk het keren. Ik keer de boel en dan zet ik de auto met trailer in het lang langs de "sloot"
Op deze manier
[ [url=m/HCBhGF.jpg]Afbeelding[/url] ]
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 6 bezoekers