Ibbel schreef:Denk je niet veel te ingewikkeld? Zou het niet gewoon een touwhalster met een halstertouw aan de knop gebonden onder een normaal westernhoofdstel-met-bit kunnen zijn?
Mb123x schreef:xDenies schreef:Bedoel je geen natural hackamore?
Heule oude foto:
[ [url=m/gRKWFQ.jpg]Afbeelding[/url] ]
Kan bij de natural hackamore de teugels eraf? Want dat is dan wat ik bedoel!!
Em_ schreef:Bedoel zoiets? Moest meteen aan de film Hidalgo denken waar een soort van bosal onder het gewone western hoofdstel zit.
[ [url=m/jt1KUs.jpg]Afbeelding[/url] ]
[ [url=m/sApk6S.jpg]Afbeelding[/url] ]
Mb123x schreef:Em_ schreef:Bedoel zoiets? Moest meteen aan de film Hidalgo denken waar een soort van bosal onder het gewone western hoofdstel zit.
[ [url=m/jt1KUs.jpg]Afbeelding[/url] ]
[ [url=m/sApk6S.jpg]Afbeelding[/url] ]
Jaa dat zou zo kunnen! In mijn gedachten was het wel een touwhalster maar dat kan ik mis hebben, zijn dit teugels of een leadrope?
Mariett schreef:Heb je er een foto van? Je kan op ‘voeg foto’s toe’ klikken, dan de foto uploaden en dan op de miniatuur klikken. Als je iets met [ img] ziet is het goed. Ben heel benieuwd wat je bedoelt namelijk!
Edit: zoiets?
https://www.google.nl/search?q=ride+n+t ... _M-1WMBuiM
superpony schreef:Nu ben ik wel nieuwsgierig. Waar zou het voor dienen dan?
Ik heb neusriemen van touw en leer. Die van touw lijken op een touwhalster voor een leek misschien. Daar zit geen lus aan voor een touw, maar kan er wel aan vast als ik wil.
Maar als ik echt wat langer naar buiten ga, heb ik ook weleens een halster, soms touwhalster onder het hoofdstel met touw eraan. Die laat ik om veiligheids redenen vrij los, maar doe hem wel om de knop. Is gewoon makkelijk als je ergens stopt, hoewel ik mijn paarden nooit zal vastzetten aan een touwhalster, dus is echt voor vasthouden, pauze, even grazen, drinken.......
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 bezoekers