Ik zou heel erg graag een weekje te paard willen doorbrengen in het voorjaar (ben niet schoolvakantie gebonden). In mijn eentje vind ik in principe geen probleem, maar het lijkt me ook wel leuk om nieuwe mensen te leren kennen.
Dus wie heeft er ook een weekje vrij ergens in mei bijvoorbeeld, en lijkt het leuk om een weekje te gaan paardrijden?! Ik neig zelf heel erg naar Spanje of Frankrijk (mooi weer is een pre.... haha) en zat te denken aan een vaste standplaats en dan iedere dag ritten maken. Trektochten met overnachtingen in de buitenlucht hoeven van mij niet per se.
Ik heb overigens een autootje in bezit, mocht dat nodig zijn.
Iets over mezelf:
Ik ben Iris, 22 jaar, woon in Utrecht, van 8-18 jaar manegeruiter geweest, daarna wat losse rij-adresjes gehad en sinds jaar en dag verzorg ik een lieve oude fjord bij een leuke pensionstalling.
Ik ben erg geïnteresseerd in natural horsemanship en dergelijke (een vakantieadresje moet ook echt zeker paardvriendelijk zijn wil ik erheen gaan!).
Ik ben geen competitieve of wedstrijdruiter, ik heb altijd gewoon verdienstelijk recreatief rondgehobbeld en vind plezier maken met het paard het allerbelangrijkst.
Mijn paardenkennissenkring is dus niet zo groot dus het lijkt me leuk om nieuwe, gelijkgestemde mensen te ontmoeten. Leeftijd maakt niet uit

Ben benieuwd!!

Groetjes Iris