(Vrijwilligers)werk in Azie met paarden?

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
minnedeirdre
Berichten: 2
Geregistreerd: 07-05-14

(Vrijwilligers)werk in Azie met paarden?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-05-14 20:06

Ha allemaal,

Ik ben nieuw hier. Ik kende dit forum al wel maar sinds ik op zoek ben naar toch wel iets specifieks heb ik maar besloten me aan te melden.

Mijn vraag is namelijk als volgt: in februari 2015 vertrek ik twee maanden naar Nepal om daar vrijwilligerswerk te doen in een weeshuis (sluit aan bij mijn studie die ik deze zomer afrond). Ik zou heel graag daarna ervaring op willen doen met paarden (vrijwillig, betaald, maakt me allemaal niet uit) in Azie. Het liefst Nepal of Mongolie. Ik rijd mijn hele leven al paard (24 jaar) en wil dolgraag in het buitenland met paarden werken.

De meeste dingen die ik heb gevonden zijn bijvoorbeeld via projects-abroad en daar betaal je zo 2.000 euro voor drie weekjes. Dat gaat me wat te ver. Ook heb ik een trektocht gevonden door Mongolie te paard maar dat ligt in dezelfde prijsklasse voor drie weken.

Ik kan twee tot drie maanden een boerderij/stal/farm uit de brand helpen: ik ben een harde werker, vooral wanneer het werk met paarden te maken heeft.

Goed, ik hoop dat iemand de gouden tip heeft.

kehdra

Berichten: 6391
Geregistreerd: 29-07-06
Woonplaats: Groningen

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-05-14 11:48


sassefras
Berichten: 2355
Geregistreerd: 08-06-02
Woonplaats: nijkerk

Re: (Vrijwilligers)werk in Azie met paarden?

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-05-14 14:55