Ik sta met mijn paard bij het Geestmerambacht. Nu rijd ik het gehele jaar vaak buiten, daar genieten wij echt van! Heerlijk die vogeltjes in de lente/zomer en de mooie natuur, en 's winters de met sneeuw bedekte natuur..
Nu stond ik net met iemand te praten, en die zei dat het verboden is na April nog in het Geestmerambacht te komen met je paard. Ook niet op de ruiterpaden. Maar die ruiterpaden zijn er toch juist voor aangelegd om er het hele jaar te kunnen rijden zonder dat je tot last bent van fietsers/voetgangers ect? Ik snap het niet meer. Vanmiddag (straks) ga ik gewoon lekker buitenrijden.
Nu is mijn vraag: Mag je inderdaad, net zoals je niet meer op het strand mag komen nu, ook niet meer op de ruiterpaden? Ik vind het een beetje raar, denk eigenlijk dat het nog wel mag. Van de zomer stond ik bij het bos, en daar mocht je ook gewoon zomers over de ruiterpaden!
Ik hoor graag jullie meningen/ feiten!