Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Danseresje schreef:Living_arts, ben je op zoek naar een plek om dat structureel te doen?
Zelf ga ik van manege wisselen. Van een manege waar alleen binnen gereden wordt, naar een manege waar ze in de zomer met de lessen naar buiten gaan en in de winter binnen rijden. Daarnaast kan je gedurende de winter wel op zondagen buiten rijden.
Maar ik weet dus niet waar je zoekt en of je voor structureel iets zoekt of voor incidenteel een les en aansluitend naar buiten?
De manege waar ik het over heb, is Manege Smit in Noordwijkerhout.
celticpony schreef:hai, ik geef paardrijlessen in het bos, maar een halfuurtje rijden van rotterdam vandaan. Ik geef juist veel les aan mensen die jaren terug hebben gereden en weer willen beginnen, supergaaf en echt je verleerd het nooit:)) (heb nu zelfs iemand die na 30 jaar weer was begonnen en na 10 lessen flinke buitenritten maakt) pb maar als je meer info wil hebben.
pat69 schreef:ik heb ook als kind veel paardgereden en door middelbare school e.d kwam het er nooit meer van,bleef paarden wel erg leuk vinden en 28 jaar later ook weer zin gekregen om het weer op te pakken,heb dan ook van de week een leuke buitenrit gemaakt bij een manege,heb wel 2 jaar geleden nog 1 keer op een paard eventjes in de bak gereden.
Het is eht dat je het niet verleerd maar ik moest er wel weer inkomen hoor en rijden als vroeger,dat lukt nog niet,toen was ik echt wel een vergevorderde ruiter,ik denk dat ik me nu een half gevorderde ruiter zou noemen. In draf was al snel vermoeiend terwijl ik toch een hele goede conditie heb.
Geef me wat hoop. Ik leer redelijk snel dus ik verwacht niet dat het lang zal duren.... of ik zit weer in redelijke flow op het paard. Wouw... ik kijk er naar uit!