Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
woeliej schreef:volgende week ga ik met paard heen en terug rijden van de verenigingsles. die is pas afgelopen om half 10 dus de eerste weken nog ga ik dat dus niet met licht/schemer terug redden dus zal door het donker moeten.
Nu heb ik : ruiterlamp, beenbandjes en een hesje.
is dit voldoende? of zou een reflectiedeken raadzaam zijn?
woeliej schreef:het gaat mij er dus om dat ik veilig, door het donker, over straat wil kunnen met mijn paard. Dat we optijd opvallen
die zitten tot een hoogte van 4mtr. en die zie ik toch echt wel 'oplichten' in het donker.) sflj schreef:een lamp hoeft niet direct of rechtstreeks op de reflecterende strepen te vallen om gezien te worden. Dus een hesje (ook boven 1.50mtr) heeft wel degelijk zin. (anders waren de reflecterende strepen op de zij,- en achterkant van mijn oplegger ook zinloos.die zitten tot een hoogte van 4mtr. en die zie ik toch echt wel 'oplichten' in het donker.)