hoe maak je je pony verkeersmak?

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
lnda_

Berichten: 1023
Geregistreerd: 28-03-09

hoe maak je je pony verkeersmak?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-03-09 16:32

beetje domme vraag misschien maar hoe maak je je pony verkeersmak,
dan heb ik nog een vraagje over een ruiterbewijs, als je die nou niet het en je gaat buiten rijden, hoe hoog kan de boete zijn als je aangehouden word, en als je er bv vanaf valt en er iets ergs aan overhoudt ben je dan verzekerd?

fjordnina
Berichten: 8861
Geregistreerd: 14-10-05

Re: hoe maak je je pony verkeersmak?

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-03-09 22:06

Door te doen. Eerst op het erf de dingetjes als een auto, fiets of evt. trekker oefenen. Daarna samen met een ander paardje naar buiten en zodoende aan het verkeer laten wennen.

Het ruiterbewijs is niets meer dan een hoop gebakken lucht. Je hebt het maar in een paar gebieden nodig. Voor de verzekering hoef je het niet te doen aangezien het ruiterbewijs je alleen WA verzekerd.
De humor is juist dat iedereen WA verzekerd moet zijn, of je nu paardrijd of niet.

Celina2007
Berichten: 25
Geregistreerd: 25-03-09

Re: hoe maak je je pony verkeersmak?

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-03-09 21:20

Ik zal proberen om : in het begin naast je pony te gaan lopen, en elke keer een stukje verder weg. Als het goed gaat ga je er een keer op(neem wel iemand mee die je eventueel vast kan houden als je het zelf nog eng vind). Ik ben het met fjordnina eens over de ruiterbewijs.. ik wou er ook eerst voor gaan, maar je hebt het niet overal nodig. En verzekerd ben je zowieso wel of je nou paard rijd of niet.