Meeting Gangenpaarden

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Shezzit

Berichten: 683
Geregistreerd: 01-03-05
Woonplaats: Oirschot

Meeting Gangenpaarden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-02-06 12:08

Hallo allemaal,

Ik ben lid van Sunnanvindur en wij zijn een ijslander-rijvereniging uit Zuid nederland. Met de activiteitencommissie hebben we het plan bedacht om een soort meeting met andere gangenpaarden te organiseren. Het staat allemaal nog in de grondverf dus ik gooi hier maar eens een eerste balletje op om te kijken of er bij andere rassen ook animo voor is.
Het doel/idee is: een dag organiseren waarop we zoveel mogelijk verschillende gangenpaardenrassen bij elkaar krijgen. De bedoeling is dat je een gangenpaard meeneemt waarop je laat zien wat de gangen van "jouw" ras zijn en waar anderen ook op mogen rijden om de specialiteit van jouw ras te ervaren. Zelf kun je ook naar hartelust andere rassen uitproberen. Eigenlijk dus een soort uitwisselingsmiddag waarbij gangenpaardenruiters eens op elkaars paarden kunnen rijden en waarbij we natuurlijk zoveel mogelijk verschillende rassen met bijzondere gangen bij elkaar willen brengen. Heb jij een (voor de veiligheid, makkelijk te rijden) gangenpaard en spreekt het bovenstaande plan je aan, stuur me dan een mailtje/pb'tje!
Het idee was om het ergens in het najaar (okt/nov) te organiseren, omdat we dan waarschijnlijk niemand in de weg zitten met de training in het wedstrijdseizoen en de meeste paarden rond die tijd nog wel op conditie zijn. Voor de duidelijkheid: het gaat hier dus om ANDERE rassen dan ijslanders die we zoeken, want die hebben we zelf al genoeg!
Ik hoop op veel reacties!
Groetjes Kristel Spanjers

Glossi

Berichten: 4851
Geregistreerd: 30-09-04

Re: Meeting Gangenpaarden

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-06 17:48

Moet je even bij boktmeatings plaatsen
Jammer genoeg is dit voor mij té ver weg anders leek het me
erg leuk

BleikjA

Berichten: 1380
Geregistreerd: 10-06-05
Woonplaats: Drunen

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-06 21:46

Lijkt mij ook erg leuk, maar ik heb geen ander gangenpaard dan een ijslander...

WendyBZ

Berichten: 13222
Geregistreerd: 24-04-01
Woonplaats: Marum

Re: Meeting Gangenpaarden

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-06 22:55

Ik heb een toltende draver, weet nog wel een paar mensen die er een hebben. Maar de afstand is voor mij ook niet echt te doen...

Nina_rex

Berichten: 1846
Geregistreerd: 10-02-04
Woonplaats: Maastricht

Re: Meeting Gangenpaarden

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-06 23:44

Wat verstaan jullie onder Zuid-Nederland?

Ik vind het een heel leuk idee, ik woon in Limburg, en ik heb een töltende draver.

Alleen zie ik het misschien eerlijk gezegd niet zo zitten om jan en alleman op hem te laten rijden... Hij is wel 'veilig', als je ervaring hebt met bloedpaarden en er goed mee omgaat... En hij is ook geen supertölter ofzo!
Het lijkt me dan wel weer eens leuk om te zien wat een ervaren gangenruiter er uit kan halen, want zelf rommel ik maar wat aan!

Sjoert

Berichten: 35960
Geregistreerd: 29-07-04
Woonplaats: De rug

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-02-06 14:08

-> BM

Shezzit

Berichten: 683
Geregistreerd: 01-03-05
Woonplaats: Oirschot

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 10-03-06 19:11

Onder Zuid Nederland verstaan wij... tja, zuid nederland: eigenlijk is het voor limburg, zeeland en noordbrabant maar in de praktijk gaat het dus vooral om noordbrabant en het noorden van limburg, maar iedereen van daarbuiten is ook welkom hoor!