was ik vandaag rustig Graziano's hoeven aan het uitkrabben.. en ik zat te denken aan dat ik naar Kootwijk de kalkoenen niet moest vergeten.
kijk ik ineens naar Grassies hoef, en krijg de schrik van mn leven

in zijn ijzertjes waren geen gaten te bekennen om de stiften in vast te draaien. oftewel; ik ben bij de laatste keer beslaan glad vergeten dat ik buiten moest starten, en dus met kalkoenen moest rijden.
nou, ik begon toch aardig te flippen }>
dus ik belde zo snel mogelijk naar de hoefsmid. ik gaf mezelf weinig hoop, aangezien hij altijd supervol zit en je minstens 2 weken van te voren moet afspreken.. maar ik had mazzel! hij kan aanstaande vrijdag Grassie doen. dan ook maar meteen bekappen, het is wat aan de vroege kant maar het kan wel.
ik houd van onze hoefsmid

de staleigenaresse zei trouwens dat het terrein daar erg goed is en er meestal ook 'gewoon' te rijden valt, zonder stiften.
ik weet het niet, ben er nog nooit geweest..
maar ik rijd zowiezo liever 'save'
