Hey wie gaan er allemaal vrijdag of zaterdag naar Appelpop in Tiel? Ik ga vrijdag met me vriendje!!!! en dan blijft ie logeren wiehieee maargoed, kvroeg me gewoon af wie ik darar misschien tegen kom
We wilden eerst mss met de vriendinnengroep gaan, maar ik denk niet dat ik ga...financieel red ik het dan niet (aangezien week daarop ook nog erg duur wordt )
Ikke misschien...Wil wel...Maar misschien geen plek voor mij En Sammiej niet gooien met eieren, dat is pretbederf voor anderen, dat is gewoon zeer zielig gedrag. Ali is wel onze knuffelmarokkaan he
ikke ben geweest! twas gister echt vet leuk! Intwine speelde echt goed!het was echt super leuk, en heb ik ook weereens me vriendje gezien sinds dat et aan is.echt super was het gewoon!!!!