Op 1 juni, 8 juni of 15 juni zal er een shetlanddag georganiseerd worden.
Dit zal plaats vinden op Roskario te Nieuwendijk (NB, bij Gorinchem).
De dag zal gevuld worden met een dressuurwedstrijd in de klasse A (bij voldoende inschrijvingen) en B, een keuring (aan de hand) apart voor merries, en apart voor hengsten en ruinen, en een gymkhana (5 kamp).
Je mag voor alle onderdelen inschrijven, maar je mag ook voor 1 of 2 onderdelen inschrijven.
Echter, als je besluit aan de 5 kamp mee te doen, doe je ook aan alle 5 de onderdelen mee (wat die onderdelen zijn, houden we lekker geheim

Is je pony te jong? Of kan je om een andere rede niet op je pony mee doen, dan kan je de 5 kamp ook aan de hand doen. Maar dit willen we graag van te voren weten.
Tijdens de dressuurwedstrijd en de 5 kamp kunnen meerdere mensen op 1 pony mee doen. De keuring gaat echter puur om de pony, en hier kan een pony dus maar 1x mee doen.
Op deze dag zal ook een standje aanwezig zijn waar je drinken en diverse versnaperingen kunt kopen.
Wat zijn de eisen?
Je hebt een shetlandpony, of rijdt op een shetlandpony van iemand anders. De pony hoeft geen papieren te hebben, deze dag staat volledig los van het Nederlands Shetland Pony Stamboek.
Daarnaast moet je op verzoek een geldig entingsboekje/paspoort met entingen kunnen tonen. Kan je dit niet? Kunnen wij je NIET tot het terrein toelaten.
De kosten van deze dag komen op € 10,-- PP, inclusief 2 consumptiebonnen.
Natuurlijk zijn er deze dag ook prijzen te winnen in de vorm van rozetten, en een dagprijs. Voor de dagprijs ding je echter alleen mee als je aan alle 3 de onderdelen hebt mee gedaan.
Doe je dus enkel de dressuurwedstrijd bijvoorbeeld. Prima, maar je dingt dan niet mee naar het dagkampioenschap.
Heb je zin om er samen met de organisatie en de pony's een onvergetelijke dag van te maken? Reageer dan hieronder, en wij sturen je zo snel mogelijk een inschrijfformulier toe.
Pas als de €10,- betaald zijn sta je officieel ingeschreven.
Groetjes Buitenzorg en Stef