We zijn van Tilburg naar HIlvarenbeek-Esbeek en daarna naar de Bockenreyder gereden.
De rit ging goed alleen de route was een beetje saai (veel dorp en geen bos). Om half 2 zijn we aangekomen bij de Bockenreyder en Ulleke (Ann) was er al met een vriendin (die ook op bokt zit maar weet haar naam niet) en hun paardjes. Ann haar paardje was een mooi maar druk BWP paardje en die vriendin had een tinker. We hebben de 4 paarden in de wei gezet waar ze lekker konden eten en rollen.
Daarna waren wij aan de beurt en na een uitsmijter op te hebben en 2 uur later zijn we met zijn 6-en tegelijk vertrokken.
De paardjes waren allemaal opeens een stuk drukker met zo'n snelle in de groep

Ik vond het een hele leuke rit maar zeker wel vermoeiend! Brenda was erg braaf ze is zelfs voorop langs schapen gelopen

Maar nu ga ik wel vroeg slapen want ik voel mn spieren wel!
Vooral die van mn schouders die de hele rit die tas hebben moeten dragen die op mn rug butste!
Ik heb ook de foto's al geupload maar omdat dat er keiveel zijn zal ik de link neerzetten waarop je ze kunt vinden. Zo heb ik weinig werk en kunnen jullie ze wel zien.
En die man die een foto van ons allemaal gemaakt heeft, snapt niet hoe je foto's moet maken want hij heeft niet op het knopje gedrukt

Ofwel we hebben geen foto van allemaal

Maar ik zal van iedereen een foto plaatsen!
Marjonrebel met haar haflinger Rebel:
Rowie_lover met haar Tuiger Ronald:
(sorry geen duidelijkere)
Ginger18 met haar Tinker Ginger:
Ulleke met haar BWP Ulla (dacht ik?)
En haar vriendin met haar Tinker Prins/Prince:
En als laatste ik op Tinkertje Brenda:
En voor alle foto's kun je hier kijken:
http://www.mijnalbum.nl/Album=BDVOMXYU
Het is zeker voor herhaling vatbaar!
En nu ben ik benieuwd naar de andere verslagen!