staat er iemand hier op manege het zwarte water in mortel? ben ik wel eens benieuwd naar hoe het daar is, want daar gaan we in de zomer op ponykamp

groetjes simone...
Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Citaat:We moesten buiten losrijden, op het ijs.
Citaat:Ik kreeg allemaal commentaar van de jury te horen, dit was niet goed, dat was niet goed
Citaat:Daarnaast hebben ze bij het Zwarte Water een enorme binnenbak, die ze meestal door 2en doen splitsen. Ook hebben ze een enorme buitenbak. Daarnaast hebben ze nog een longeerbak, en veel stukken grond (weilanden). Springen gebeurde er ook, en ook deden we mee aan wedstrijden. Het was altijd perfect geregeld.
Citaat:Een pony die op toby lijkt? zegt me niets, hoe heette de pony. Ken toby wel, maar zou nietweten wie je bedoelt.
Citaat:Quote:
We moesten buiten losrijden, op het ijs.
er ligt een all-weather bodem in zowel de binnen als de buitenbak, dat betekent dus dat je met welk weer dan ook kunt gaan rijden en het bevriest ook nooit.
Citaat:Quote:
We moesten buiten losrijden, op het ijs.
er ligt een all-weather bodem in zowel de binnen als de buitenbak, dat betekent dus dat je met welk weer dan ook kunt gaan rijden en het bevriest ook nooit.
Quote:
Ik kreeg allemaal commentaar van de jury te horen, dit was niet goed, dat was niet goed
De jury word niet door onze manege samengesteld.
De tostie's zijn idd meestal halfgaar, vind de prijzen ook erg duur in de kantine!
Quote:
Daarnaast hebben ze bij het Zwarte Water een enorme binnenbak, die ze meestal door 2en doen splitsen. Ook hebben ze een enorme buitenbak. Daarnaast hebben ze nog een longeerbak, en veel stukken grond (weilanden). Springen gebeurde er ook, en ook deden we mee aan wedstrijden. Het was altijd perfect geregeld.
wij hebben 2buitenbakken, een molen, een springbak, longeerbak, binnenbak, poetsplaats, en een solarium. Vind het bij jullie zo ie zo niet leuk, mensen zijn onvriendelijk, pony's saai, lessen saai,
vond het absoluut niet goed geregeld ( maar dat kunnen jullie natuurlijk ander shebben ervaren ) en het zag er niet leuk uit, op de binnenbak na want die is wel weer heel gaaf.
Citaat:Hmm, vraag me dan toch af hoe het kwam dat de helft van de pony's daar kreupel liepen. Best toeval, toch? Nee, denk eens na! De bodem was toch ECHT bevroren, ik ben niet achterlijk, m'n pony ging nog half onderuit daar! Het was dus ook ontzettend glad.