nou die andere topics zijn werkelijk verdwenen! Maar het is rond met de eigenaar van mn verzorgpony en ik mag mee!

het zat ff ingewikkeld want eerst zouden 2 vriendinnen van mij samen gaan en dan ik en een vriendin, maar nou kon die ene niet meer dus ga ik met Lianne

Alleen kan ik niet op mijn verzorgpaard want die is nog niet helemaal trailerklaar en buitenklaar zeg maar. Maar wij hebben een schat van een Merens op stal staan en die gaat dus met mij mee!
En ben best blij dat de eigenaar het goedvind want je paard bij iemand anders in de trailer zetten dat doe je niet zo snel!
Wat ik dus heb begrepen is dat het een rit is van 3 uur en de dag zelf is van 9 tot 17 en het kost 8,50 en lunch daarbij in. Het hele gebeuren is bij manege de Boshoeve in Soest.
Je kan in een team van 2 of alleen.
Je kan je opgeven bij puzzelrit@hotmail.com
Het wordt door studenten georganiseerd van die school in barneveld en manege de boshoeve stelt hun terrein beschikbaar.
Gaan er nog meer mensen heen? Of heeft er iemand al eerder hieraan meegedaan?
liefs, liz