Eerste fotomeeting? Lees dit topic nog even door voor je je opgeeft; [FM] Fotomeetings, de Do's en de Don'ts
Datum
De datum zal in rond oktober/november zijn. Het ligt eraan wanneer de herfstbladeren het mooist zijn aangezien het een herfst shoot zal zijn. (De datum zullen we met de modellen en fotografen bespreken en ik zal kijken wanneer de bladeren het mooist zijn.) Een aantal voorbeelden kun je hier onder vinden. {LET OP: Deze fotos zijn van pinterest en zijn dus niet van mij!}
Als de shoot uiteindelijk niet door kan gaan door het weer etc zullen we de shoot 1 week opschuiven.
Thema
Ik ben opzoek naar sprookjes achtige paarden, denk aan lange manen, mooie glanzende vacht etc etc. Voor honden ben ik opzoek naar kleine schattige hondjes. (Puppy's, kleine rassen etc)
Modellen
Er gaan 6 modellen mee, 3 paarden en 3 honden. Als je je opgeeft betekent dat niet dat je gelijk mee gaat. Er word door de fotografen gestemd wie er mee mag doormidden van stemmen. De punten worden opgeteld en met de hoogste punten mag je mee. Voor de reserve lijst geldt hetzelfde. Als een model word afgemeld schuiven de plekken een plaatsje omhoog. Gelieve minimaal 2 foto’s mee te sturen.
Je kan je opgeven door hier onder een bericht achter te laten met deze informatie;
Bokt naam:
Naam:
Naam dier:
Geslacht:
Bijzonderheden:
Fotografen
Er zullen 6 fotografen mee gaan waaronder ik dus er zullen nog 5 plekken zijn. Als je mee wilt gelieve dit lijstje in te vullen.
Bokt naam:
Naam:
Ervaring:
Apparatuur:
Website/Foto’s:
Wie het eerst komt wie het eerst maalt! Valt er een fotograaf af schuiven de fotografen een plekje op.
Hou rekening met…
-De fotografen hanteren hun eigen tarieven en vermelden dit bij hun inschrijving
-De fotografen leveren 10/15 foto’s met logo
-Nabestellingen etc lopen via de fotografen.
-Hou de datum vrij!
-Wees op tijd!
Tijdens de shoot…
De shoot zal een ochtend/middag in beslag nemen dus maak geen afspraken kort na de shoot.
Ik zal frisdrank regelen en evt wat lekkere hapjes.