Het zal dan kleinschalig zijn. 6 fotografen en 3 modellen met hun paard.
Ik (hobby fotograaf) facebook ga zelf mee als fotograaf en kies de 5 andere fotografen en de fotografen kiezen de modellen.
Je opgeven kan via een PB. Fotografen met een link naar een facebook pagina en/of site.
Modellen 2 foto's. Ook van je paard.
Hou er rekening mee dat er veel tijd in wordt gestopt, graag alleen opgeven bij serieuze interesse.

De fotografen leveren minimaal 3 foto's per model. Logo is niet verplicht. Foto's worden niet in hoge resolutie weggeven maar de fotografen vragen daar hun eigen prijs voor. Zou fijn zijn als de fotografen in ieder geval de eerste 3 foto's per model binnen 3 weken af hebben en in het topic geplaatst hebben. Wat er daarna nog komt is een meevaller voor het model.
Datum is Zondag 3 September.
Als locatie zat ik te denken aan Kootwijkerzand. Maar als geïnteresseerde nog andere mooie plekken weten midden Nederland waar paarden mogen komen hoor ik dat graag.
Het gaat niet om rij foto's, paarden hebben alleen een halster om. Liefst zo smal mogelijk en eventueel passend bij de vachtkleur, in ieder geval geen opvallende kleuren. (er op zitten met een bitloos hoofdstel is leuk, liefst dan natuurlijk even zonder cap, paard moet betrouwbaar zijn en eventueel met een extra lijn vastgehouden worden)
Wat mij ook gaaf lijkt is eventueel een paddock maken en het paard los laten voor wat meer actie foto's met het model, als dat mogelijk is.
Ik heb jurken/spullen liggen voor de modellen die geleend mogen worden en help graag met de styling en de make up. Handig als de modellen iemand mee nemen om te helpen met je paard als jij je omkleed en in de make up gaat. Ook tijdens het shooten wordt die hulp zeer gewaardeerd. Halstertouw of reflectiescherm vast houden.

Inspiratie:





In overleg met modellen en fotografen zoeken we een passende stijl bij de gekozen modellen.
Ik hoop op weer een gezellige en geslaagde meeting.
