Eigenlijk wacht ik al heel lang tot iemand weer een fotomeeting organiseert in de omgeving van Gelderland / Arnhem. Maar het komt maar niet, dus ik dacht laat ik zelf maar even een topic openen.
Wat ik al een hele lange tijd wil is naar het strand om daar foto's te maken. Dus daarbij kwam ik op het idee, misschien denken er meerdere mensen zo over (die uit het oosten komen). Aangezien het strand voor ons zo ver weg is! Daarbij de vraag hoe jullie erover te denken als ik een fotomeeting organiseer die zich afspeelt op het strand. Hierbij kunnen we dus regelen onderling met de fotografen dat we met een enkele auto's rijden en dus met zijn alle een dagje weg zijn.
Hiervoor zoek ik nog een MEDE ORGANISATOR, die mij wilt helpen dit te fixen!
Ik heb overigens eerder al 2 fotomeetings met succes georganiseerd, waar ik heel trots op was

Wanneer er genoeg aanmeldingen zijn om hieraan mee te doen, kunnen we gaan kijken naar de plaats, aantal modellen en fotografen.
