Het leek me erg leuk om een fotomeeting te organiseren in een dierentuin ergens in centraal Nederland.
Hierbij gaat het om ervaring willen uitwisselen en opdoen. Dus de 'ervaren' en wat 'minder ervaren' mensen zijn allebei welkom.
Gaat hierbij wel om spiegelreflexcamera's. Ben erg benieuwd of hier mensen zin in hebben om mee te gaan en ervaring willen opdoen en willen delen.
Hulp in organisatie heb ik graag. Heb geen ervaring met het organiseren met een meeting, en met zijn tweeën is het altijd makkelijker dan alleen

Sta ook open voor nieuwe suggesties qua dierentuin.
Het idee van mij is om het pas in de warmere maanden te organiseren, rond Juni. Hierbij is de natuur over het algemeen lekker kleurrijk en als het niet al te warm is zijn de dieren ook lekker actief.
Alles gaat natuurlijk op eigen kosten, reizen en entree voor naar het park toe.
Gelieve deze lijst te quoten met daarin je boktnaam, je eigen naam, je fotografie-ervaring, of je met name informatie wilt krijgen en eventuele site;
Citaat:Fotografen;
1.
Jikkeee | Jikke | Hobby fotograaf | Informatie krijgen | www.jikkehuesken.weebly.com
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.