Dit is een besloten meeting voor de Wakkerdammers van Bokt.
Dus? Kunnen we een datum bespreken? Ik ben zelf van 28 Juli tot 10 augustus op vakantie, dus dan kan het al niet. Het lijkt me handig op een zaterdag, ivm de regio's die niet gelijke vakantie hebben.
Dus, wie kan wanneer niet? En dan hebben we het over de periode: 14 Juli tot 27 Juli en 11 Augustus tot 2 september.
Eh, ik kan wel slaap plekken regelen denk ik. Even kijken, we hebben mij huis, de achtertuin de voortuin, maar das steen dus dat ligt niet zo lekker We hebben een enorm grasveld voor het huis met een bos, en als we een party tent hebben kunnen we die daar wel neer zetten. Dan slapen we wel een beetje openbaar, maar het is zomer en warm. We kunnen ook nog in de speeltuin.
Allemaal tentjes in de speeltuin : Allemaal slapen tot een uur of 10, komt er zo'n klein kind met moeder: "Mamaaa!! Ik kan niet op de schommel!! Er staat een tent!"